Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Media 7
Media 8
Media 9

Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60

399,99 zł

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dla początkujących narciarek, które potrzebują najlepszych butów do rekreacyjnej jazdy.

Ułatwiają rozpoczęcie jazdy przez wybaczanie błędów związanych z nauką.

Kod produktu: 8396678

Podobne produkty

Zalety produktu

 • Sztywność

  Bardzo giętkie: Flex 60. Giętkie buty do jazdy we własnym rytmie.

 • Trzymanie stopy

  104 mm: Szeroka stopa.But wewnętrzny ze standardowej pianki.

 • Dopasowanie

  Profilowany but wewnętrzny bez termoformowania.

 • Regulacja

  3 aluminiowe klamry z regulacją mikrometryczną: 2 regulowane zębatki. Pasek 35mm

 • Ciepło

  But wewnętrzny i izolująca podeszwa zatrzymują ciepło.

Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60
Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60
Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60
Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60
Buty narciarskie damskie Wedze WID 300 flex 60

Opis produktu

DOŚWIADCZENIE

Buty narciarskie WID 300 marki Wedze to idealne buty do rozpoczęcia jazdy na nartach. Ich flex jest odpowiedni do wspierania w progresie, a jednocześnie jest bardzo tolerancyjny na błędy.

Regulacja klamry

Te buty posiadają 3, bardzo wytrzymałe klamry mikrometryczne z aluminium. Możesz dopasować długość sprzączki przez regulowanie dokręcenia klamry. 3-pozycyjna klamra przy kołnierzu ułatwia dopasowanie do każdego rodzaju łydki Pasek na cholewce zapewnia mocne i proste zapięcie górnej części skorupy.

CZYM JEST FLEX?

Każda marka określa dla każdego swojego modelu buta flex index, który wskazuje na stopień twardości buta. Ta liczba przedstawia sztywność całości produktu: im wyższa liczba, tym skorupa buta jest sztywniejsza. Przyjmuje się, że flex poniżej 60 jest przeznaczony dla początkujących narciarzy. Flex od 60 do 80 jest odpowiedni dla zaawansowanych narciarek. Powyżej są produkty przeznaczone dla wyczynowców. Osoby o większej wadze mogą zwiększyć wskaźnik o 1 poziom.

Jak mogę mieć pewność, czy przymierzany but jest odpowiedniego rozmiaru?

Po włożeniu stopy w but, należy w połowie zębatki zapiąć klamry. Możesz zrobić to mocniej? Jeśli tak, oznacza to, że rozmiar butów nie jest odpowiednio dobrany. Po zapięciu butów, musisz 3 razy mocno zgiąć nogi w kolanach - piszczele naciskają na buty (by sobie pomóc, możesz położyć ręce na kolanach), a pięta cofa się w bucie. Stań prosto: palce powinny lekko dotykać przodu skorupy. W trakcie zginania kolan stopa przesuwa się do tyłu i nie czujesz już przodu butów.

Co zrobić w przypadku odczuwania bólu w stopie?

1. Wybierz techniczną skarpetę narciarską, cienką, aby uniknąć stref nacisku i usprawnić przepływ krwi w stopie. 2. Wybierz wkładkę dostosowaną do kształtu stopy, która dzięki temu nie będzie uderzać o skorupę. Poproś o poradę w sklepie.

Jak przechowywać buty narciarskie?

1. Wywietrz swoje buty przez wyjęcie buta wewnętrznego z plastikowej skorupy. 2. Zapnij klamry na pierwszy zaczep, co zapobiegnie odkształcaniu się butów, oraz, jeśli możliwe, przechowuj je w pokrowcu.
3. Jeśli możliwe, przechowuj je w suchym miejscu, w którym temperatura nie spadnie poniżej 10°C. Plastik w butach podziękuje Ci za to!

Skład

Wierzch buta 100% Polipropylen (PP) Wnętrze buta 100% Poliester Podeszwa zewnętrzna 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podpinka 100% Poliester

Porady dotyczące przechowywania

Wysuszyć buty przed ich schowaniem. Przechowywać z zapiętymi klamrami w pokrowcu na buty narciarskie.

Ograniczenia

Nie suszyć na kaloryferze.

Testy

Wszystkie produkty od Wedze są projektowane i opracowywane w dolinie leżącej u stóp Mont-Blanc. Następnie są testowane w warunkach identycznych, jak te, w których znajdujesz się podczas uprawiania sportu (na śniegu, w niskiej temperaturze, przy padającym śniegu). Zespoły projektowe dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Porady dotyczące konserwacji

Zostawić do wyschnięcia po użytkowaniu..

Opinie

Wgrywanie