Buty skiturowe męskie Atomic BACKLAND

1349,99 zł
135,00 zł x 10 rat
Oblicz ratę

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Idealne buty dla początkujących i czyniących postępy skiturowców; są łatwe w użyciu i bardzo wygodne. Zapewnią Ci odpowiednie wsparcie.

Duży zakres pracy cholewki dla łatwiejszego podchodzenia, bez względu na to, czy masz narty na stopach czy przyczepiłeś je do plecaka.

Kod produktu: 8566541

Podobne produkty

Zalety produktu

Lekkość

1320 g w rozmiarze 27.5

Swoboda ruchu skrętnego

74° pracy cholewki w pozycji walk. Pozycja ski: kąt od 13° do 15°

Trzymanie stopy

But wewnętrzny Gold. 2 klamry Alu + pasek 45mm

Kompatybilność

Inserty Low Tech w nartach skiturowych.

Łatwe użytkowanie

System dźwigni Freelock 2.0 pozwala wydajnie zmienić pozycję ze ski na walk.

Opis produktu

Jak wybrać buty do skituringu?

Buty do skituringu należy dobierać do rodzaju aktywności.
To kompromis między wydajnością przy zjedzie (trzymanie/sztywność) i komfortem podczas podchodzenia pod górę (lekkość/luz).
Dla wszechstronnych butów (freeride, freeturing, a nawet uniwersalne zjazdowe), 4 klamry zwiększają trzymanie i precyzję. Przy używaniu ośrodkach wczasowych i w górach, 2 klamry są odpowiedniejsze, lżejsze i zapewniają większy luz.

Komfort buta wewnętrznego

Buty dla stóp medium / large oraz większych łydek. But wewnętrzny GOLD z pianką memory fit: pozwala butowi dopasować się do kształtu stopy.
Radzimy także dopasować but za pomocą sznurowadeł (sprzedawane z butami) dla ograniczenia ocierania, a przed to ograniczenia powstawania pęcherzy.

Czym jest Resort Touring?

Resort Touring to nasze określenie nart skiturowych na stacjach narciarskich.
Używaj oznakowań i tras opisanych przez stację do wchodzenia, a następnie zjeżdżaj wygodnie na stokach narciarskich. Ta praktyka pozwala odkrywać skituring i podstawowe techniki tego sportu. Jest ona też doceniana przez sportowców, którzy chcą wejść na trasę treningową lub opisaną trasę, aby czynić łatwo postępy.

Czym jest Mountain Touring?

Mountain Touring to nasze określenie skituringu w górach. Zostawiaj swoje ślady, twórz swoje trasy do podchodzenia pod górę z dala od stacji narciarskich. Schodź tam, gdzie według Ciebie śnieg jest najlepszy, a stok najmniej narażony na ryzyko lawiny. To prawdziwy skituring. Jeździsz w dzikim, górskim terenie. Musisz umieć kontrolować swoje ruchy. Przygotuj swoje wyjście i upewnij się, że umiesz korzystać ze sprzętu ratunkowego na wypadek zejścia lawiny. Nie wychodź w pojedynkę.

Skład i konserwacja

Porady dotyczące przechowywania

Po każdym wyjściu wyjmij buty wewnętrzne, aby je wysuszyć.

Ograniczenia

Nie używać z wiązaniami dla norm zjazdowych.

Oceny użytkowników

Wgrywanie