• Ostatnie sztuki
1/10
oxelo

Deskorolka klonowa FSC Oxelo CP100 8"

Kod produktu: 8644582

5,0 (1)

219,99 zł 299,99 zł - 80,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Bordowy

Rozmiar: 8"

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Zaprojektowana przez nasz zespół skaterów kompletna, zwrotna deska klonowa, idealna do rozpoczęcia nauki i doskonalenia umiejętności w jeździe street lub na rampie.

Kompletna deskorolka CP100, 100% klonu kanadyjskiego FSC (solidność i dobry pop). Idealna dla osób pragnących rozpocząć naukę jazdy street lub na rampie na ewolucyjnej i zwrotnej desce.

 • Jakość odbicia

  Deck z 7-warstwowej sklejki, 100% klonu kanadyjskiego, zapewnia dobry pop. Klej Henkel.

 • Precyzja

  Deck 8" x 31,6". Concave średni, ułatwia kontrolę nad deską.

 • Jakość ślizgu

  Deska do jazdy po różnych nawierzchniach (skatepark drewno/beton, ulice itd.).

 • Manewrowość

  Truck z aluminium, bushingi o twardości 92A. Koła PU High Rebound 52 mm, 99A.

Deck deskorolki COMPLETE 100

Wymiary: 8 x 31,6, średni concave, nose (przód) i tail (tył) deski szerokie i mocniej nachylone, do wykonywania tricków.
Deska w 100% z klonu kanadyjskiego, bardzo wytrzymała i trwała.
Klon kanadyjski to drewno, które najlepiej nadaje się do budowy deskorolki: twarde, lekkie i o dużej gęstości.

Koła i łożyska

Koła w 100% z poliuretanu 52 mm, o twardości 99A. Te koła są przyjemne do jazdy, zarówno w skateparku, jak i po ulicy. Dość twarde do robienia slide'ów, ale wystarczająco miękkie, aby niezbyt mocno odczuwać drgania powodowane nierównościami nawierzchni.
CP100 jest wyposażona w łożyska ABEC7. Na początku łożyska muszą się "ułożyć". Będą działały optymalnie po kilku jazdach.

Deska jest przeznaczona dla początkujących powyżej 12. roku życia, nabiera prędkości wolniej niż model CP500.

Trucki (elementy trzymające koła)

Trucki z aluminium. Bushingi poliuretanowe, twardość 88A. Te trucki doskonale nadają się do pierwszych grindów.

Jeśli robisz dużo grindów, polecamy trucki FURY EVO 2. Są to trucki zamontowane w modelu COMPLETE 500, będą lepiej dostosowane do intensywnej jazdy i zapewniają lepsze wrażenia podczas grindów.

Deskorolka o zmniejszonym wpływie na środowisko!

Stosowane przez nas drewno ma certyfikat FSC (Forest Stewardship Council). Certyfikat ten stanowi gwarancję, że gospodarka leśna prowadzona jest w sposób zapewniający zachowanie różnorodności biologicznej i korzystny dla życia miejscowej ludności i pracowników, przy jednoczesnym zapewnianiu opłacalności ekonomicznej.

Ponadto stosujemy wysokowydajny klej na bazie wody, który powoduje dużo mniejsze zanieczyszczenie środowiska niż żywice epoksydowe.

Ile waży deskorolka COMPLETE 100?

2,3 kg

Testy naszych produktów

Przed wdrożeniem produktu do sprzedaży upewniamy się co do jego jakości i solidności, przeprowadzając testy laboratoryjne, ale również co do jego przydatności, testując go w warunkach realnego użytkowania z pomocą Ambasadorów Decathlon na całym świecie. Testują oni produkty, poddając je najcięższym próbom, co pozwala nam upewnić się, czy produkt jest dobrze dostosowany do użytku. Ścisła współpraca z naszymi Ambasadorami podczas procesu tworzenia produktów jest realną gwarancją jakości.

Skład

Deska surfingowa 100% Drewno Truck deskorolki 80% Aluminium, 20% Stal Kółka do deskorolki 100% Poliuretan Łożysko 100% Stal Śruby 100% Stal

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym, chłodnym i ciemnym miejscu. Nie dopuszczać do kontaktu z wodą i nie przechowywać w wilgotnym miejscu, takim jak bagażnik samochodowy w zimie.

Testy

Wszystkie nasze deski są testowane w laboratorium. Testy umożliwiają zatwierdzenie zgodności z normami dotyczącymi korzystania z deskorolek, ale wykonywane są również testy zużycia. Testy laboratoryjne uzupełniane są przez testy w terenie, niektóre z nich mierzone, inne oparte na odczuciach testerów, którzy poddają produkty najcięższym próbom.
W tym celu współpracujemy z naszymi pełnymi pasji i wymagającymi ambasadorami, którzy pracują w sklepach Decathlon na całym świecie.

Zatwierdzony przez

Produkt opracowany i zatwierdzony przez naszych Ambasadorów i partnerów technicznych. Są to skaterzy pracujący w Decathlon na całym świecie, których łączy jedna wspólna pasja do jazdy na deskorolce.

Wgrywanie