olaian

Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy

Kod produktu: 8738896

0,0 (32)

49,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Zespół surferek na różnych poziomach umiejętności stworzył ten damski kostium kąpielowy dla początkujących, surfujących w przybrzeżnej fali.

  Stringi ANGY zostały stworzone dla kobiet, które chcą mieć pełną swobodę pozostawienia pośladków całkowicie odkrytych, czy to w celu wyrównania opalenizny, czy też swobodnego uprawiania surfingu.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilny na falach

   Krój odpowiedni do surfowania w małych falach.

  Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy
  Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy
  Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy
  Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy
  Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Angy

  Surfowanie - początkujący

  Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w małe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.

  Aktywna na plaży!

  Niezależnie, czy surfujesz, czy cieszysz się morską kąpielą nie masz ochoty zgubić w wodzie kostiumu! Dlatego właśnie wszystkie nasze kostiumy testujemy w falach. Każdy z modeli zaprojektowany jest do surfingu i doskonale sprawdza się do innych sportów wodnych: stand up paddle, windsurfing, kitesurfing, kąpiele, etc.

  Budowa ciała

  Zaprojektowaliśmy ten dół kostiumu z klasycznym krojem majtek z przodu i minimalnym zakryciem z tyłu. Stringi ANGY zostały stworzone dla kobiet, które chcą mieć pełną swobodę pozostawienia pośladków całkowicie odkrytych, czy to w celu wyrównania opalenizny, czy też swobodnego uprawiania surfingu.

  Test stabilności w falach

  Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

  Poczuj się dobrze w naszym kostiumie

  Pracujemy nad tym, by wspierać kobiety i zapewnić im dobre samopoczucie w naszych kostiumach kąpielowych. Biust nie jest spłaszczony, pośladki nie odznaczają się, stopień zakrycia jest zmienny. Naszą misją jest sprawienie, aby każda kobieta, znalazła strój kąpielowy, który będzie dla niej odpowiedni, niezależnie od jej ciała, sylwetki czy rozmiaru.

  Podszewka

  Majtki posiadają podszewkę na całej powierzchni materiału ograniczając jego przeźroczystość w wodzie.

  Rozmiar na sucho i na mokro

  Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy, więc, zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

  Rezygnujemy z plastikowych wklejek ochronnych na naszych kostiumach

  Od 2022, wszystkie damskie kostiumy kąpielowe Decathlon sprzedawane są bez plastikowych wklejek. Niech ta odpowiedzialność będzie wspólnym zobowiązaniem: podczas przymiarki kostiumu w przymierzalni zachowaj na sobie bieliznę.

  Olaian, surfingowa marka Decathlon

  Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

  Skład

  Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Podszewka 100% Poliester

  Ograniczenia

  Nieodpowiednie do regularnego użytku w chlorowanej wodzie.

  Testy

  Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie