olaian

Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Nora

Kod produktu: 8873714

0,0 (7)

79,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Kostium przeznaczony dla średnio zaawansowanych surferek, zapewnia optymalne podtrzymanie.

  Stylowy dół bikini z wysokim stanem, z teksturowanego materiału.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilny na falach

   Krój dostosowany do użytkowania w falach poniżej 1 metra.

  Budowa ciała

  Przyzwyczajona do surfowania w falach poniżej metra doświadczona surferka często podejmuje ryzyko surfując, ponieważ chce robić postępy. Ważne więc jest, aby nie traciła czasu, ani uwagi, na ciągłe poprawianie majtek! Dlatego stworzyliśmy majtki NORA, z podwyższonym stanem. Ich szeroki pasek z modelującą dzianiną umożliwia bardzo dobre podtrzymanie majtek w falach, przetestowane przez grupę średnio zaawansowanych surferek. Średnie, kobiece wycięcia na udach.

  Jak dobrać rozmiar?

  Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

  Surfowanie - średnio zaawansowane

  Regularnie uprawiasz surfing. Podczas treningów wiosłujesz do line upu, przepływasz przez załamanie fal, wykonując dive ducka, jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie, następnie surfujesz w falach do 1 m wysokości. Często spadasz i jesteś przyzwyczajona, że wtedy zanurzasz się pod wodę. Twój kostium musi odpowiadać wymogom uprawianego sportu i pozostawać w miejscu przy każdym ruchu. Stworzyliśmy ofertę dostosowaną do regularnego uprawiania surfingu i Twojej sylwetki.

  Aktywna na plaży!

  Niezależnie, czy surfujesz, czy cieszysz się morską kąpielą nie masz ochoty zgubić w wodzie kostiumu! Dlatego właśnie wszystkie nasze kostiumy testujemy w falach. Każdy z modeli zaprojektowany jest do surfingu i doskonale sprawdza się do innych sportów wodnych: stand up paddle, windsurfing, kitesurfing, kąpiele, etc.

  Test stabilności w falach

  Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

  Poczuj się dobrze i komfortowo w naszym kostiumie

  Pracujemy nad tym, by wspierać kobiety i zapewnić im dobre samopoczucie w naszych kostiumach kąpielowych. Biust nie jest spłaszczony, pośladki nie odznaczają się, stopień zakrycia jest zmienny. Naszą misją jest sprawienie, aby każda kobieta znalazła strój kąpielowy, który będzie dla niej odpowiedni, niezależnie od jej ciała, sylwetki czy rozmiaru.

  Rezygnujemy z plastikowych wklejek ochronnych na naszych kostiumach

  Wszystkie damskie kostiumy kąpielowe tworzone przez Decathlon są produkowane bez plastikowej naklejki w kroku. Ta decyzja ma na celu ograniczenie zużycia plastiku. 940 km plastiku zostanie zaoszczędzone każdego roku!
  Uczyńmy z tej odpowiedzialności wspólne zobowiązanie - gdy przymierzasz kostium, zakładaj go na własną bieliznę.

  Proces twórczy

  Nasze biura znajdują się tuż nad wodą w Hendaye, w południowo-zachodniej Francji. W ciągu jednego dnia możemy stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w falach.

  Skład

  Materiał główny 83% Poliester, 17% Elastan Podszewka 100% Poliester Pasek w talii 76% Poliamid, 24% Elastan

  Testy

  Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.