olaian

Dół kostiumu kąpielowego surfingowego damski Olaian Rosa

Kod produktu: 8799914

0,0 (2)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Klasyczne majtki w nowej odsłonie z wysokim stanem, o eleganckim kroju, który zapewnia stabilność i zakrycie ciała.

  Dzięki szerokiej gumce w talii i wycięciom na udach, ten dół kostiumu gwarantuje doskonałą stabilność na ciele we wszystkich falach.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilny na falach

   Krój dostosowany do użytkowania w falach powyżej 1 metra.

  Budowa ciała

  Podczas uprawiania surfingu na poziomie zaawansowanym surferka czasem angażuje się w mocne fale, które mogłyby pozbawić ją kostiumu. Dlatego właśnie stworzyliśmy majtki Rosa. Wysoki stan z szeroką gumką i krój podkreślający sylwetkę zapewniają dużą stabilność i kobiecy wygląd, a równocześnie chronią brzuch przed otarciami i waxem.

  Jak dobrać rozmiar?

  Należy dopasować kostium kąpielowy w sklepie, aby dobrze utrzymywał się na ciele, gdyż w wodzie kostium się rozluźnia. Polecamy więc zakupienie odpowiedniego rozmiaru. Kostium powinien być dobrze dopasowany do ciała już w przymierzalni, należy poczuć dobre podtrzymanie. Elastan zawarty w niektórych tworzywach używanych do produkcji naszych kostiumów mięknie i rozciąga się w wodzie.

  Surfowanie - zaawansowane

  Surfujesz intensywnie, jest to Twój ulubiony sport. Podczas treningów wiosłujesz do line up'u, przepływasz przez załamanie fal wykonując dive duck'a jeśli jesteś na shortboardzie, lub turtle dive na longboardzie. Angażujesz się w mocne fale przekraczające metr wysokości. Twój kostium musi pozostawać w miejscu przy każdym ruchu, niezależnie od siły fal. Stworzyliśmy gamę kostiumów dostosowaną do intensywnego uprawiania surfingu i Twojej budowy ciała.

  Test stabilności w falach

  Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

  Aktywna na plaży!

  Niezależnie, czy surfujesz, czy cieszysz się morską kąpielą nie masz ochoty zgubić w wodzie kostiumu! Dlatego właśnie wszystkie nasze kostiumy testujemy w falach. Każdy z modeli zaprojektowany jest do surfingu i doskonale sprawdza się do innych sportów wodnych: stand up paddle, windsurfing, kitesurfing, kąpiele, etc.

  Poczuj się dobrze i komfortowo w naszym kostiumie

  Pracujemy nad tym, by wspierać kobiety i zapewnić im dobre samopoczucie w naszych kostiumach kąpielowych. Biust nie jest spłaszczony, pośladki nie odznaczają się, stopień zakrycia jest zmienny. Naszą misją jest sprawienie, aby każda kobieta, znalazła strój kąpielowy, który będzie dla niej odpowiedni, niezależnie od jej ciała, sylwetki czy rozmiaru.

  Rezygnujemy z plastikowych wklejek ochronnych na naszych kostiumach

  Od 2022, wszystkie damskie kostiumy kąpielowe Decathlon sprzedawane są bez plastikowych wklejek. Ta znacząca decyzja opiera się na naszej woli ochrony środowiska i ograniczenia używania plastiku. 940 km plastiku zostanie zaoszczędzone każdego roku!
  Niech ta odpowiedzialność będzie wspólnym zobowiązaniem: podczas przymiarki kostiumu w przymierzalni zachowaj na sobie bieliznę.

  Chcesz wymienić kupiony kostium?

  Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

  Proces twórczy

  Nasze biura znajdują się tuż nad wodą w Hendaye, w południowo-zachodniej Francji. W ciągu jednego dnia możemy stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w falach.

  Skład

  Materiał główny 80% Poliamid, 20% Elastan Podszewka 100% Poliester

  Testy

  Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.