domyos

Dres męski Domyos fitness

Kod produktu: 8644386

99,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Zielony

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Miękkość, ciepło, komfort i oddychalność: zaprojektowany przez nasz zespół dres fitness z elastycznego, odpornego na przetarcia materiału.

Dres fitness wykonany z innowacyjnego materiału zapewniającego ciepło, oddychalność i swobodę ruchów, a jednocześnie odporność na przetarcia.

 • Odprowadzanie potu

  Materiał odprowadza wilgoć i szybko schnie.

 • Wytrzymałość na ścieranie

  Materiał odporny na przetarcia.

 • Elastyczność

  Elastyczny materiał (9% elastanu) umożliwia swobodę ruchów.

 • Ciepło

  Zastosowany materiał pozwala utrzymać ciepło.

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Zaczynamy od laboratoriów, w których produkty wystawiane są na ciężkie próby. Trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie… Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty w realnych warunkach. Obserwujemy, analizujemy i wprowadzamy poprawki, aby ostateczna wersja produktu spełniała Twoje oczekiwania. Teraz już wiesz, jaką drogę musi pokonać, zanim trafi do Ciebie.

Ocena porównawcza wpływu produktów na środowisko

Wpływ produktu na środowisko obliczany jest w oparciu o jego cały cykl życia za pomocą różnych wskaźników.

Globalna ocena ABCDE wystawiana jest po to, by ułatwić Ci zidentyfikowanie produktów o najmniej szkodliwym oddziaływaniu na środowisko poprzez porównanie artykułów należących do tej samej kategorii (koszulek, spodni, plecaków itd.).

Decathlon dobrowolnie udostępnia dane o wpływie produktu na środowisko.

Więcej informacji na: https://www.decathlon.pl.

Skład

Materiał główny 91% Politereftalan etylenu (PET), 9% Elastan Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan

Testy

Testy prania, testy suszenia... Ten produkt z powodzeniem przeszedł liczne próby, zanim trafił w to miejsce. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdzają, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Cel? Zaoferować Ci produkt, z którego będziesz zadowolony(-a) i który długo będzie Ci służył.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie