WEDZE

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 500 C HD

249,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Ref. : 8755019

Wygodne gogle, które - dzięki szybie HD i cylindrycznemu kształtowi - zapewniają znakomitą widoczność i szerokie pole widzenia.

Szyba na ładną pogodę. Można ją wypiąć i zastąpić sprzedawaną osobno szybą do jazdy na nartach przy brzydkiej pogodzie.

L Brak zapasu
Dostawa do domu

Odbiór w sklepie

  Nasze usługi:

  • Darmowy zwrot lub wymiana

  Pomoc specjalisty

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   100% anty-UV. Różowo-fioletowe: idealne na ładną pogodę i przy zachmurzeniu.

  • Poprawa kontrastu

   Szyba HD zwiększająca kontrasty.

  • Pole widzenia

   Cylindryczne szkła, szerokie pole widzenia.

  • Stabilność

   Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z podwójnym pasmem silikonu.

  • Kompatybilność

   Odpowiednie do okularów korekcyjnych o maksymalnej szerokości 140 mm.

  • Ograniczenie parowania

   Optymalny anty-fog, podwójne szkła i wentylowane oprawki.

  • Komfort użytkowania

   Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

  • Regulowany

   2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

  Doświadczenie

  Cylindryczne gogle 900 HD posiadają szybę HD, która odznacza się znakomitą jakością optyczną i zwiększa kontrasty.
  Do tego dochodzi bardzo dobre pole widzenia i bardzo dobra kompatybilność z kaskami Wedze.
  Szybę można wypiąć z oprawek, aby wymienić ją na nową lub zastąpić szybą na brzydką pogodę (szyby sprzedawane osobno). Inna możliwość to wstawienie w jej miejsce szyby zaokrąglonej (sferycznej).

  Jakość optyczna HD (high definition)

  W szybie zastosowana została technologia HD pozwalająca uzyskać znakomitą jakość widzenia. Jakość optyczna HD zwiększa kontrasty.

  Ochrona UV

  Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN-174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

  Możliwość naprawy / wymiana szyby

  Szyby na ładną pogodę (zastępujące oryginalną) i na brzydką pogodę (bardzo jasne, umożliwiające lepszą widoczność w złych warunkach pogodowych) sprzedawane są osobno.

  Optymalny anty-fog

  Optymalny system anty-fog to podwójne, wentylowane szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
  Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) tych otworków. Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

  Kolorowe szkła flash

  Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkła gogli narciarskich (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
  Uwaga! Szkła z powłoką flash są bardzo podatne na zarysowania. Zadbaj o ich ochronę.

  Kompatybilność z kaskami narciarskimi

  Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

  Ochrona

  Gogle 900 HD sprzedawane są bez opakowania. Wybierz w naszej ofercie pokrowiec, który umożliwia ich transport i przechowywanie.

  Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

  Nasze gogle w rozmiarze L umożliwiają korzystanie z okularów korekcyjnych o maksymalnej szerokości 140 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki. Przed zakupem radzimy sprawdzić komfort w okularach pod goglami.

  CE - Norma EN-174 i ANSI

  Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

  Zapobieganie osadzaniu się pary

  Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy. W żadnym wypadku nie przecierać szkieł od wewnętrznej strony, aby nie usunąć powłoki przeciwmgielnej. Wystarczy je delikatnie osuszyć.

  Wybór rozmiaru

  Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy.
  Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

  Skład

  Oprawka gogli narciarskich 100% Termoplastyczny poliuretan Wyświetlacz 70% Poliwęglan, 30% Acetate Podstawa obręczy 100% Poliwęglan Pianka 100% Poliuretan Taśma elastyczna 36% Kauczuk syntetyczny, 33% Poliamid/Elastik, 31% Poliester

  Porady dotyczące przechowywania

  Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.