Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 PH

389,99 zł

Kolor:

Niebieski / Szary

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Gogle z zaokrąglonymi szkłami fotochromowymi przeznaczone do jazdy w każdą pogodę. Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

Sferyczne szkła fotochromowe gogli G 900 PH zmieniają zabarwienie pod wpływem promieniowania UV. Posiadają optymalne pole widzenia i anty-fog.

Kod produktu: 8648820

Zalety produktu

 • Ochrona przeciwsłoneczna

  100% anty-UV. Różowo - brązowe szkła fotochromowe S1 - S3 na każdą pogodę.

 • Ograniczenie parowania

  Optymalny anty-fog, podwójne szkła, wentylowane oprawki.

 • Pole widzenia

  Zaokrąglone szkła, optymalne pole widzenia.

 • Komfort użytkowania

  Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

 • Dopasowanie

  Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z potrójnym pasmem antypoślizgowego silikonu.

 • Regulowany

  2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

 • Kompatybilność

  Rozmiar L kompatybilny z okularami korekcyjnymi o szerokości do 145 mm.

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 PH
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 PH
Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 PH

Opis produktu

Ochrona UV

Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN-174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

Szkła fotochromowe

Szkła fotochromowe ciemnieją w znacznej mierze pod wpływem promieniowania UV. W zależności od jego intensywności będą przyciemnione w mniejszym lub większym stopniu. Szkła nie są odporne na zarysowania.

Optymalny anty-fog

Optymalny system anty-fog to podwójne, wentylowane szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciarskim) tych otworków. Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

Podwójne szkła z wentylacją

Gogle z podwójnymi szkłami pozwalają ograniczyć powstawanie pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną. Jest również wentylowane poprzez otworki zapewniające dobry obieg powietrza.

Zaokrąglone szkła

Zaokrąglony kształt pozwala ograniczyć deformację obrazu.
Szkła są bardzo odporne na uderzenia dzięki swojemu kształtowi i materiałowi, z którego je wykonano (wewnętrzne szkło z octanu).

Optymalne pole widzenia

Istnieje pionowe i poziome pole widzenia. Gogle G 900 mają OPTYMALNE, najlepsze pole widzenia.

Kompatybilność z kaskami narciarskimi

Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

Gogle G 900 PH w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 145 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

Pasek

Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm. 3 pasma antypoślizgowe z silikonu.

Etui z mikrofibry i sprasowane termicznie

Gogle, a w szczególności szkła, należy chronić przed zarysowaniem przed i po zakończeniu użytkowania. Etui z mikrofibry służy również do czyszczenia szkieł. Materiał ten nie powoduje zarysowań. Etui można łatwo założyć na szkła gogli, aby zapewnić im ochronę przed zarysowaniem, na przykład podczas przerw w aktywności. Sprasowane termicznie etui idealnie nadaje się do przechowywania gogli, chroniąc je przed zgnieceniem.

Kolorowe szkłaflash

Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkła gogli narciarskich (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
Uwaga! Szkła nie są odporne na zarysowania.

CE - Norma E-174 i ANSI

Norma EN-174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

Zapobieganie osadzaniu się pary

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

2 rozmiary

Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy. Poniżej 55 cm: rozmiar S. Powyżej 55 cm: rozmiar L.

Skład

Frame 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Politereftalan etylenu (PET) Ekran 60% Poliwęglan (PC), 40% Acetat Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Opinie

Wgrywanie