wedze

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900 S1

Kod produktu: 8758737

0,0 (77)

219,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Lila

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Gogle z zaokrąglonymi szkłami S1: optymalne pole widzenia i anty-fog podczas jazdy na nartach w złą pogodę. Kompatybilne z okularami korekcyjnymi.

  Sferyczne, jasne szkła S1 gogli G 900 są odpowiednie do jazdy na nartach przy złej pogodzie. Optymalne pole widzenia i anty-fog pozwalają uzyskać dobrą widoczność.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ochrona przeciwsłoneczna

   100% anty-UV. Żółte szkła S1 - odpowiednie do jazdy w mgliste dni.

  • Ograniczenie parowania

   Optymalny anty-fog, podwójne szkła i wentylowane oprawki.

  • Pole widzenia

   Zaokrąglone szkła, optymalne pole widzenia.

  • Komfort użytkowania

   Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i materiał wyściełający.

  • Stabilność

   Pasek elastyczny o szerokości 40 mm z potrójnym pasmem antypoślizgowego silikonu.

  • Regulowany

   2 klamry umożliwiające szybką regulację długości paska.

  • Kompatybilność

   Rozmiar L kompatybilny z okularami korekcyjnymi o szerokości do 145 mm.

  Ochrona UV

  Ponieważ promieniowanie ultrafioletowe jest szkodliwe dla oczu, wszystkie nasze gogle to gogle 100% anty-UV spełniające wymogi normy EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale osłaniają oczy, uniemożliwiając przedostawanie się promieni UV - również tych, które odbijają się od śniegu.

  Szkła S1 FOG

  S1 FOG to jasne szkła, które umożliwiają lepszą widoczność przy złej pogodzie, mgle lub padającym śniegu. Wyselekcjonowaliśmy szkła o żółtym zabarwieniu, aby poprawić dostrzeganie rzeźby terenu w brzydką pogodę. Niemniej jednak w takich warunkach widoczność pozostaje słaba. Należy zachować czujność i nie narażać się na niebezpieczeństwo w nieznanych i obarczonych ryzykiem miejscach. Szkła nie są odporne na zarysowania.

  Optymalny anty-fog

  Optymalny system anty-fog to podwójne, wentylowane szkła z powłoką po wewnętrznej stronie i wentylacja w oprawkach umożliwiająca obieg powietrza wewnątrz gogli.
  Aby umożliwić dobrą wentylację wnętrza gogli, nie powinno się więc zasłaniać (na przykład kominem narciaskim) tych otworków. Aby szkła jak najdłużej zachowały swoje właściwości anty-fog, nie wolno przecierać ich od wewnętrznej strony, lecz delikatnie osuszyć.

  Podwójne szkła z wentylacją

  Gogle z podwójnymi szkłami z wentylacją pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. Zamknięte między szkłami powietrze stanowi izolację termiczną. Dzięki temu szok termiczny między wewnętrzną i zewnętrzną stroną gogli jest mniejszy, pozwalając spowolnić proces powstawania pary na wewnętrznym szkle gogli. Wewnętrzne szkło pokryte jest ponadto powłoką przeciwmgielną. Jest również wentylowane poprzez otworki zapewniające dobry obieg powietrza.

  Zaokrąglone szkła

  Zaokrąglony kształt pozwala ograniczyć deformację obrazu.
  Zewnętrzne szkło wykonane jest z wtryskiwanego, bardzo odpornego na uderzenia poliwęglanu, a wewnętrzne z octanu.

  Optymalne pole widzenia

  Istnieje pionowe i poziome pole widzenia. Gogle G 900 mają OPTYMALNE, najlepsze pole widzenia.

  Kompatybilność z kaskami narciarskimi

  Wszystkie gogle narciarskie Wedze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

  Kompatybilność z okularami korekcyjnymi

  Gogle narciarskie G 900 S1 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych o maksymalnej szerokości 145 mm. Pianki boczne i kształt oprawek pozostawiają miejsce na zauszniki.

  Pasek

  Elastyczny pasek z poliamidu, poliestru i kauczuku o szerokości 40 mm. 3 pasma antypoślizgowe z silikonu.

  Etui z mikrofibry

  Gogle, a w szczególności szkła, należy chronić przed zarysowaniem przed i po zakończeniu użytkowania, używając w tym celu etui z mikrofibry Wedze. Etui to służy również do czyszczenia szkieł. Materiał, z którego jest wykonane, nie powoduje zarysowań.

  Kolorowe szkła flash

  Kolorowa powłoka na zewnętrznej stronie szkła gogli narciarskich (tzw. flash) pozwala zmniejszyć procentową przepuszczalność światła do oka, co oznacza mniejsze oślepienie i większą przejrzystość widzenia przy jasnym świetle.
  Uwaga! Szkła nie są odporne na zarysowania.

  CE - Norma EN-174 i ANSI

  Norma EN-174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca od europejskiej w zakresie odporności na wstrząsy i uderzenia. Te gogle spełniają obie normy.

  Zapobieganie osadzaniu się pary

  Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Nie zakładaj więc gogli na mokry kask ani na mokrą czapkę, aby nie dopuścić do nasiąknięcia pianek wilgocią. Kontakt gogli ze śniegiem również przyczynia się znacząco do powstawania pary. W nocy należy zatem starannie wysuszyć gogle, aby pozbyć się wszelkich śladów wilgoci przed kolejnym dniem jazdy.

  2 rozmiary

  Rozmiar gogli wybieramy w zależności od obwodu głowy.
  Do 55 cm: rozmiar S; od 56 cm w górę: rozmiar L.

  Skład

  Oprawka gogli narciarskich 100% Termoplastyczny poliuretan Taśma elastyczna 36% Kauczuk syntetyczny, 33% Poliamid, 31% Poliester Wyświetlacz 60% Poliwęglan, 40% Celuloza Pianka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Radzimy po zakończeniu użytkowania schować gogle do etui Wedze.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.