Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4

Gogle narciarskie i snowboardowe dla dorosłych i dzieci Wedze G 900

159,99 zł

Opracowane przez nas gogle ze sferycznymi szkłami posiadają pole widzenia i optymalny anty-fog do jazdy w ładną pogodę. Odpowiednie dla osób noszących okulary.

Sferyczne szkła G 900 są przyciemnione do jazdy w ładne dni. Ich pole widzenia i optymalny anty-fog zapewniają dobrą widoczność. Są odpowiednie dla osób noszących okulary korekcyjne.

Kod produktu: 8494716

Kolor:

Czarny / Biały

Rozmiar:

Jak wybrać rozmiar?
S
L

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Podobne produkty

Zalety produktu

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna

100% ANTY-UV, brązowe szkła idealne na ładne lub pochmurne dni.S3

Ograniczenie parowania

Ograniczenie parowania

Optymalny anty-fog, podwójne szkła, wentylowane oprawki.

Pole widzenia

Pole widzenia

Sferyczne szkła. OPTYMALNE pole widzenia.

Komfort użytkowania

Komfort użytkowania

Ergonomiczna, podwójnej gęstości pianka i wygodny materiał.

Dopasowanie

Dopasowanie

Pasek 40 mm z dwoma paseczkami z antypoślizgowego silikonu.

Regulacja

Regulacja

2 klamry gwarantują szybką regulację długości paska.

Kompatybilność

Kompatybilność

Rozmiar L jest kompatybilny z okularami korekcyjnymi (szerokość do 145 mm).

Informacje techniczne

Ochrona UV

Działanie promieni UV jest szkodliwe dla oczu, dlatego wszystkie nasze gogle zapewniają 100% ochronę ANTY-UV zgodną z normą EN 174. Gogle to najlepsza ochrona. Doskonale chronią oczy, zatrzymują promienie UV i odblaski.

Szkła S3 SUN

S3 SUN to ciemne szkła, które umożliwiają dobrą ochronę przed intensywnym światłem słonecznym. Wybraliśmy brązowe zabarwienie, które zachowuje dobrą widoczność w cieniu jak i pod koniec dnia, gdy ilość promieni słonecznych jest mniejsza. Szkła nie są odporne na zadrapania.

OPTYMALNY ANTY-FOG

Optymalny ANTY-FOG to podwójne, wentylowane szkła z powłoką od wewnętrznej strony i wentylacją w oprawkach, która zapewnia przewiewność wewnątrz gogli.
Dla dobrej wentylacji gogli od wewnątrz nie zasłaniaj tych otworów (np. kominem). By szkła długo zachowały swoje właściwości, nie należy przecierać ich od wewnętrznej strony; należy delikatnie je osuszać.

Podwójne szkła z wentylacją

Gogle z podwójnymi szkłami z wentylacją pozwalają ograniczyć osadzanie się pary. W efekcie powietrze zatrzymywane między szkłami działa jak izolator termiczny. Dzięki temu zmniejszamy szok termiczny między wnętrzem a stroną zewnętrzną gogli. Spowalnia to osadzanie się pary od wewnętrznej strony szkieł. Wewnętrzne szkła posiadają także powłokę przeciwmgielną i są wentylowane dzięki otworom zapewniającym dobry obieg powietrza.

ZAOKRĄGLONE SZKŁA

Zaokrąglony kształt gwarantuje mniejszą deformację obrazu.
Zewnętrzne szkła wykonane są z bardzo odpornego na wstrząsy, wtryskiwanego poliwęglanu, a wewnętrzne z octanu.

OPTYMALNE pole widzenia

Pole widzenia jest poziome i pionowe. G 900 posiada OPTYMALNE pole widzenia.

KOMPATYBILNOŚĆ Z KASKAMI NARCIARSKIMI

Wszystkie gogle narciarskie Wed'ze są kompatybilne z kaskami narciarskimi Wedze.

KOMPATYBILNOŚĆ Z OKULARAMI KOREKCYJNYMI

Gogle narciarskie G 900 S3 w rozmiarze L umożliwiają jazdę w okularach korekcyjnych (maksymalna szerokość 145 mm). Pianki po bokach i kształt oprawki umożliwiają nałożenie gogli na zauszniki.

Pasek

Elastyczny poliamid, poliester, kauczuk (wysokość 40 3 mm). Paski antypoślizgowe z silikonu.

POKROWIEC Z MIKROFIBRY

Należy pamiętać o ochronie gogli, a przede wszystkim szkieł przed ewentualnymi zarysowaniami. Odpowiednie będzie stosowanie pokrowca z mikrofibry Wedze. Przy użyciu tego pokrowca możesz również wyczyścić szkła. Materiał jest doskonały dla odpowiedniego zadbania o szkła bez ich zarysowania.

KOLOROWE SZKŁA FLASH

Kolorowa powłoka na zewnętrznej części szkła gogli narciarskich (tzw. Flash) pozwala ograniczyć transmisję światła do oka - oznacza to mniej oślepień i lepszą widoczność w bardzo słoneczne dni.
Uwaga: szkła nie są odporne na zadrapania.

CE - Norma EN 174

Norma EN 174 to norma europejska CE dotycząca gogli używanych do ochrony oczu podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego lub pokrewnych sportów, jak snowboard. Norma ANSI to amerykańska norma, bardziej wymagająca niż europejska odnośnie wytrzymałości na wstrząsy i uderzenia. Te gogle respektują obie normy.

UNIKANIE OSADZANIA SIĘ PARY

Wilgoć sprzyja osadzaniu się pary. Z tego powodu należy unikać nasączania pianek wilgocią, np. przez umieszczanie gogli na kasku lub mokrej czapce. Jeśli gogle wpadną w śnieg, może to przyczynić się znacząco do powstania pary. Dlatego należy przez noc suszyć gogle. Pozbędziesz się wilgoci i następnego dnia wyruszysz na narty z całkowicie suchymi goglami.

2 rozmiary

Rozmiar gogli dobierz do obwodu swojej głowy. Poniżej 55 cm - rozmiar S; od 56 cm - rozmiar L.

Skład i konserwacja

Skład

Soczewka 60% Poliwęglan (PC), 40% Octan celulozy Rama 100% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Gumka 36% Guma, 33% Poliamid, 31% Poliester Pianka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Po zakończonym użytkowaniu schować gogle do pokrowca Wed'ze.

Testy

Wszystkie produkty od Wed'ze są poddawane testom w rzeczywistych warunkach, takich, dla których zostały opracowane: śniegu, zimnie, w każdych warunkach, które można spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe, szef produktu, inżynierowie, projektanci dokładają wszelkich starań, by zaproponowany produkt spełniał Twoje oczekiwania.

Oceny użytkowników

Wgrywanie