olaian

Góra kostiumu kąpielowego surfingowego damska Olaian 6'50

Kod produktu: 8817200

0,0 (6)

129,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Kłopoty z wyborem odpowiedniego rozmiaru stanika to już przeszłość. Model 6'50 to góra kostiumu, która dopasowuje się do biustu. 6 rozmiarów dla 50 rozmiarów!

  Innowacyjny splot dzianiny biustonosza zapewnia jego optymalne dopasowanie do budowy ciała. Znalezienie swojego rozmiaru staje się łatwiejsze i szybsze.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Podtrzymywanie biustu

   Podtrzymanie biustu podczas uprawiania sportów wodnych.

  • Stabilny na falach

   Krój zapewnia stabilność kostiumu w bardzo małej fali (piana przybrzeżna).

  Góra kostiumu kąpielowego surfingowego damska Olaian 6'50
  Góra kostiumu kąpielowego surfingowego damska Olaian 6'50

  6 rozmiarów, które pasują do 50 różnych biustów

  Dzięki stanikowi 6'50 to nie kobieta musi dostosować się do biustonosza, ale biustonosz dostosowuje się do biustu. Dzięki technologicznemu osiągnięciu (innowacyjny materiał i ścieg dzianiny) biustonosz 6'50 zapewnia optymalne dopasowanie do ciała.
  Im lepiej pasuje kostium, tym lepiej trzyma się w falach.

  Jak dobrać rozmiar?

  Nowy sposób odczytywania rozmiarów.
  Znalezienie swojego rozmiaru będzie łatwiejsze i szybsze: tylko 6 rozmiarów, które pasują do 50 różnych rozmiarów biustów. 6 = 50.
  Dostępny w 6 rozmiarach, od 70A do 100G.
  Zobacz tabelę rozmiarów na zdjęciu, albo kliknij na nasz przewodnik po rozmiarach.

  Innowacja Decathlon

  Ta góra kostiumu kąpielowego została stworzona z pomocą body-mappingu: techniki wykorzystanej do produkcji dzianiny. Materiał projektowany jest strefowo, nadając mu unikalną strukturę niezbędną do spełnienia oczekiwań danej strefy. Dzięki tej technice poszczególne części biustonosza mogą się mniej lub bardziej rozciągać i dopasowywać do kształtu piersi.

  Stabilność w falach

  Tworzymy kostiumy kąpielowe zobowiązując się, że będą trzymały się na ciele w falach. Aby je ocenić odwołujemy się do grupy surferek o różnych budowach ciała, które przeprowadzają testy w basenie, w naszej siedzibie w Hendaye, zgodnie z ustalonym wcześniej protokołem testowym. Protokół ten ma na celu odtworzenie odczuć osoby, która surfując omywana jest przez fale. Jeśli wynik testu jest zadowalający, idziemy surfować w morzu, aby przetestować kostium w rzeczywistych warunkach.

  Surfowanie - początkująca

  Rozpoczynasz przygodę z surfem lub surfujesz jedynie kilka razy w roku, podczas wakacji lub surf tripu. Pozostajesz tam, gdzie sięgasz dna stopami, w małych falach lub pianie przybrzeżnej. Uprawiasz ten sport dla przyjemności bycia w wodzie i dla wrażeń, jakie on zapewnia. Podczas surfowania często upadasz, ale spadasz w małe fale. Stworzyliśmy dla Ciebie szeroką gamę kostiumów dobrze dostosowanych do okazjonalnego uprawiania surfingu i do budowy ciała.

  Aktywna na plaży!

  Niezależnie, czy surfujesz, czy cieszysz się morską kąpielą nie masz ochoty zgubić w wodzie kostiumu! Dlatego właśnie wszystkie nasze kostiumy testujemy w falach. Każdy z modeli zaprojektowany jest do surfingu i doskonale sprawdza się do innych sportów wodnych: stand up paddle, windsurfing, kitesurfing, kąpiele, etc.

  Chcesz wymienić kupiony kostium?

  Nie odpowiada Ci rozmiar lub model? Chcesz wymienić produkt w sklepie Decathlon? Żaden problem, pamiętaj jedynie, aby nie odcinać metki kostiumu w razie, gdyby zaszła potrzeba jego wymiany.

  Proces twórczy

  Nasze biura projektowe znajdują się tuż nad wodą w Hendaye, w południowo-zachodniej Francji. W ciągu jednego dnia możemy stworzyć kostium kąpielowy, a następnie przetestować go bezpośrednio w falach.
  Ten stanik stworzyły kobiety dla kobiet.

  Skład

  Materiał główny 66% Poliester, 34% Elastan

  Testy

  Ten produkt był testowany podczas użytkowania w Hendaye oraz został poddany testom w laboratorium, aby zapewnić jakość podczas użytkowania, do którego jest przeznaczony: testy elastyczności i stabilności tkaniny, odporności kolorów na ścieranie, pranie, morską wodę, wodę chlorowaną i na ekspozycję na światło oraz na ogólną wytrzymałość produktu po wielokrotnym praniu.