domyos

Hantle fitness Nyamba 2 x 2 kg

Kod produktu: 8336573

0,0 (3664)

59,99 zł 30,00 zł/para

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 2*2 KG

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Para hantli o wadze 2 kg: łatwych w obsłudze, kolorowych i nieprzetaczających się po odłożeniu na podłogę. Doskonałe akcesoria do ćwiczeń wzmacniających mięśnie.

  Niewielkie hantle, które pozwolą Ci urozmaicić ćwiczenia wzmacniające mięśnie i ćwiczenia fitness. Kolorowe: nie musisz ich chować po zakończeniu treningu!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wszechstronność

   Nasza oferta obejmuje 6 modeli hantli o wadze od 0,5 do 5 kg.

  • Łatwość konserwacji

   Gładka powłoka jest łatwa do wyczyszczenia i nie pozostawia śladów na podłodze.

  Do czego służą hantle 2 kg?

  Począwszy od wagi 2 kg hantle pozwalają ćwiczyć dolne partie ciała. Możesz wykonywać z nimi na przykład wypady nóg. Skup się najpierw na jakości ruchu, zanim zwiększysz wagę hantli.

  Hantle, które nie przetaczają się i nie brudzą podłogi!

  Lubisz uprawiać fitness w domu i szukasz odpowiednich hantli? Oto model stworzony dla Ciebie! Dzięki swojemu kształtowi hantle nie przetaczają się po odłożeniu na podłogę. Ich powłoka z PVC nie pozostawia śladów na podłodze i łatwo ją wyczyścić. Doskonale nadają się do domowych treningów fitness i ukierunkowanych na wzmacnianie mięśni.

  Skład

  Drążek 100% Żelazo Powłoka 100% Chlorek poliwinylu

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w suchym, czystym miejscu o umiarkowanej temperaturze, z dala od źródeł ciepła (kaloryfer, podgrzewana podłoga, nasłoneczniona szyba, lakierowane powierzchnie itp.).

  Ograniczenia

  Nie rzucać hantli na podłogę.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość naszych hantli, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że hantle te wyprodukowane są z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

  Zatwierdzony przez

  "Doskonale sprawdzają się w ramach treningu przygotowującego do sezonu surfingowego, w ramach rehabilitacji ramienia i wzmacniana mięśni łagodnymi metodami": to opinia Catherine, która zaczynała od ćwiczeń z najlżejszymi hantlami.

  Porady dotyczące konserwacji

  Czyścić wilgotną ściereczką.