domyos

Hantle fitness Nyamba 2 x 3 kg

Kod produktu: 8336581

0,0 (3216)

89,99 zł 45,00 zł/para

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 2*3 KG

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Para hantli o wadze 3 kg: łatwych w obsłudze i wygodnych do przechowywania w salonie. Niezbędne akcesoria do domowych treningów fitness.

  Kolorowe hantle, które wnoszą urozmaicenie do domowych treningów fitness. Są proste w obsłudze, łatwo je wyczyścić, nie przetaczają się po odłożeniu na podłogę i nie pozostawiają na niej śladów.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Wszechstronność

   Nasza oferta obejmuje 6 modeli hantli o wadze od 0,5 do 5 kg.

  • Łatwość konserwacji

   Gładka powłoka jest łatwa do wyczyszczenia i nie pozostawia śladów na podłodze.

  Hantle fitness Nyamba 2 x 3 kg

  Zastosowanie hantli o wadze 3 kg

  Hantle o wadze 3 kg doskonale nadają się do pracy na mięśniami dolnych partii ciała. Mięśnie dolnych partii ciała są silniejsze od mięśni jego górnych partii, dlatego do ich treningu wybierzesz większe obciążenia.

  Hantle zaprojektowane z myślą o domowych treningach

  Hantle przeznaczone dla osób, które chcą wykonywać treningi wzmacniające mięśnie w domowych warunkach. Dzięki powłoce z PVC są łatwe do wyczyszczenia i nie brudzą podłogi, a dzięki swojemu kształtowi nie przetaczają się. Możesz więc bez obaw odłożyć je na ziemię.

  Skład

  Drążek 100% Żelazo Powłoka 100% Chlorek poliwinylu

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w suchym, czystym miejscu o umiarkowanej temperaturze, z dala od źródeł ciepła (kaloryfer, podgrzewana podłoga, nasłoneczniona szyba, lakierowane powierzchnie itp.).

  Ograniczenia

  Nie rzucać hantli na podłogę.

  Testy

  Aby zagwarantować funkcjonalność i jakość naszych hantli, przeprowadzamy liczne testy. Warto w tym miejscu dodać, że hantle te wyprodukowane są z materiałów niezawierających szkodliwych substancji.

  Zatwierdzony przez

  "Doskonale sprawdzają się w ramach treningu przygotowującego do sezonu surfingowego, w ramach rehabilitacji ramienia i wzmacniana mięśni łagodnymi metodami": to opinia Catherine, która zaczynała od ćwiczeń z najlżejszymi hantlami.

  Porady dotyczące konserwacji

  Czyścić wilgotną ściereczką.