uvex

Kask narciarski dla dorosłych Uvex Stance

Kod produktu: 8848063

0,0 (23)

449,99 zł 549,99 zł - 100,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 549,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Nowość Uvex 2023. Dobra wentylacja, wysoki komfort i piękne wykończenia.

  20 otworów i regulowana wentylacja pozwalają uzyskać dobry komfort termiczny. Dzięki grubej i oddychającej czapeczce wewnętrznej kask jest bardzo wygodny.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilność

   Pokrętło regulacji obejmujące tylną część głowy.

  • Wentylacja

   20 otworów + regulowana wentylacja.

  • Lekkość

   598 g w rozmiarze M.

  • Ochrona przed uderzeniami

   Zgodny z normą EN 1077:2007 klasa A. Konstrukcja ABS i wnętrze EPP.

  • Ciepło

   Gruba czapeczka wewnętrzna i nauszniki. Pełna osłona karku.

  • Łatwość konserwacji

   Czapeczkę wewnętrzną można prać ręcznie.

  • Łatwe użytkowanie

   Blokada gogli przy pomocy usytuowanego z tyłu zaczepu. Klamra mikrometryczna.

  • Komfort użytkowania

   Lekko wydrążone nauszniki: komfort dla uszu.

  Doświadczenie

  Nowość 2023 zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie. Gruba, oddychająca czapeczka wewnętrzna i regulowana wentylacja zapewniają znakomity komfort termiczny. Nauszniki kasku są lekko wydrążone, aby ograniczyć nacisk na uszy. Skorupa z ABS zwiększa wytrzymałość. Mikrometryczna klamra regulacyjna pozwala łatwo i szybko dopasować pasek pod brodą.

  Kompatybilność

  Sprawdź kompatybilność ze swoimi goglami. Każda marka stosuje własne krzywizny kasku/gogli. Gogle muszą jak najlepiej przylegać do kasku, aby zimne powietrze nie przedostawało się do środka na wysokości czoła.

  Pokrętło regulacji

  Pokrętło regulacji pozwala dopasować tylną część kasku.

  Konstrukcja ABS

  Ten rodzaj konstrukcji posiada skorupę zewnętrzną z ABS (odlewaną przez wtrysk). Wytrzymuje mocne uderzenia. Jest bardzo odporny na różnego rodzaju obicia. Wewnętrzna warstwa EPS pochłania wstrząsy przy uderzeniu. Radzimy wymieniać kask co 5 lat, o ile w międzyczasie nie doznał on poważnego wstrząsu.

  Norma EN 1077

  Norma EN 1077 to europejska norma dla kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego i snowboardingu. Norma ta charakteryzuje się testami na zdolność pochłaniania wstrząsów i odporność na przebicie. Wyróżniamy 2 kategorie:
  - Klasa A: chroni górę i tył głowy, a także jej boki oraz uszy. - klasa B: chroni górę i tył głowy, ale nie zakrywa uszu.

  Wybór rozmiaru

  * Zmierz obwód głowy w centymetrach (pośrodku czoła, bezpośrednio nad uszami). * Następnie wybierz odpowiedni rozmiar. Np.: Jeśli obwód głowy wynosi 56 cm, wybierz kask w rozmiarze 55-59 cm.

  Przymierzanie

  Poświęć na przymierzenie kasku tyle czasu, ile trzeba. W żadnym miejscu nie powinieneś odczuwać dyskomfortu. Jeśli odczuwasz, przymierz inny model. Pamiętaj, aby kask przymierzać z własnymi goglami, ponieważ nie wszystkie kaski pasują do każdego rodzaju gogli. Gogle i kask są do siebie dopasowane, jeśli między kaskiem a górną częścią gogli nie ma wolnej przestrzeni.

  Regulacja kasku

  Podczas jazdy kask narciarski musi być dobrze wyregulowany i dopasowany. * Wybierz prawidłowy rozmiar. * Dopasuj obwód głowy za pomocą pokrętła. * Dopasuj prawidłowo pasek pod brodą. To trochę tak, jak z pasem bezpieczeństwa w samochodzie: jeśli jest za luźny, nie spełnia swojej funkcji i nie zapewnia Ci odpowiedniej ochrony.

  Warunki zwrotu (produkt specyficzny: środek ochrony indywidualnej)

  Upewnij się, czy produkt Ci odpowiada.
  Jeśli nie, zwróć go zgodnie z naszymi warunkami: z instrukcją, etykietami i (jeśli produkt został sprzedany w opakowaniu) z oryginalnym opakowaniem. Może on zostać poddany odzyskowi.

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w suchym i niewystawionym na promieniowanie UV miejscu, z dala od źródeł ciepła. Po wysuszeniu najlepiej włożyć kask do tekstylnego pokrowca.

  Ograniczenia

  Po każdym uderzeniu kask należy wymienić na nowy.

  Zatwierdzony przez

  Wszystkie nasze kaski posiadają homologację zewnętrznego, autoryzowanego laboratorium.