dreamscape

Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500

Kod produktu: 8603480

0,0 (8)

299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Przeznaczony dla narciarzy regularnie uprawiających freestyle. Sprzedawany bez czapeczki wewnętrznej. Możliwość założenie gogli na lub pod kask.

  100% freestyle. Sprzedawany bez czapeczki wewnętrznej. Wyprofilowany od środka w taki sposób, by można było założyć gogle na lub pod kask, nie tworząc punktów ucisku.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Stabilność

   Pokrętło regulacji obejmujące cały obwód głowy.

  • Wentylacja

   6 otworów umożliwiających wentylację i odprowadzanie wilgoci.

  • Lekkość

   480 g w rozmiarze M.

  • Ochrona przed uderzeniami

   Zgodny z normą EN 1077:2007 klasa A. Konstrukcja ABS i wnętrze EPP.

  • Ciepło

   Właściwości ocieplające tego kasku zależą od rodzaju czapki, którą założysz.

  • Łatwość konserwacji

   Sprzedawany bez czapeczki wewnętrznej.

  • Łatwe użytkowanie

   Magnetyczna klamra mocująca. Możliwość założenia gogli pod kask.

  • Komfort użytkowania

   Kask bez nauszników: doskonała słyszalność.

  Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500
  Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500
  Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500
  Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500
  Kask narciarski dla dorosłych Wedze FS 500

  Doświadczenie

  Kask zaprojektowany z myślą wyłącznie o freestylerach.
  Wnętrze wyprofilowane w taki sposób, by można było w nim ułożyć pasek i klamry gogli (sprawdź dokładnie kompatybilność / komfort ze swoimi goglami), nie tworząc punktów ucisku na głowę.
  Sprzedawany bez czapeczki wewnętrznej: każdy może założyć swoją ulubioną czapkę (przymierzyć przed zakupem!) i stworzyć własny styl. Można go również nosić bez czapki.
  Wnętrze wykonane z EPP lepiej znosi uderzenia.

  Kompatybilność

  Zanim kupisz kask, przymierz go ze swoimi goglami i czapką. Grubość paska i klamer różni się w zależności od marki gogli. To samo dotyczy czapki: między grubymi i cienkimi czapkami istnieje duża różnica, która będzie miała wpływ na wybór rozmiaru.

  Pokrętło regulacji

  Pokrętło to kluczowy element wpływający na stabilne ułożenie kasku. System ten umożliwia prostą i precyzyjną regulację w dowolnym momencie dzięki pokrętłu, które da się obsługiwać nawet w rękawicach narciarskich. Zapewnia komfort użytkowania i bezpieczeństwo. Obróć pokrętło w prawo, aby mocniej zacisnąć kask, a w lewo - aby go poluzować.

  Konstrukcja ABS

  Ten rodzaj konstrukcji posiada skorupę zewnętrzną z ABS (odlewaną przez wtrysk). Wytrzymuje mocne uderzenia. Łączy trwałość z dużą wytrzymałością w kontakcie z nierównością terenu itp. Wewnętrzna warstwa EPP pochłania wstrząsy przy uderzeniu. Radzimy wymieniać kask co 5 lat, o ile w międzyczasie nie doznał on poważnego wstrząsu.

  Norma EN 1077

  Norma EN 1077 to europejska norma dla kasków używanych do ochrony głowy podczas uprawiania narciarstwa alpejskiego i snowboardingu. Norma ta charakteryzuje się testami na zdolność pochłaniania wstrząsów i odporność na przebicie. Wyróżniamy 2 kategorie:
  - Klasa A: chroni górę i tył głowy, a także jej boki oraz uszy. - Klasa B: chroni górę i tył głowy, ale nie zakrywa uszu.

  Jak wybrać kask?

  * Zmierz obwód głowy w centymetrach (pośrodku czoła, bezpośrednio nad uszami). * Następnie wybierz odpowiedni rozmiar. Np.: Jeśli obwód głowy wynosi 56 cm, wybierz kask w rozmiarze 55-59 cm.

  Przymierzanie

  Poświęć na przymierzenie kasku tyle czasu, ile trzeba. W żadnym miejscu nie powinieneś odczuwać dyskomfortu. Jeśli odczuwasz, przymierz inny model. Pamiętaj, aby kask przymierzać z własnymi goglami, ponieważ nie wszystkie kaski pasują do każdego rodzaju gogli. Gogle i kask są do siebie dopasowane, jeśli między kaskiem a górną częścią gogli nie ma wolnej przestrzeni.

  Regulacja kasku

  Podczas jazdy kask narciarski musi być dobrze wyregulowany i dopasowany. * Wybierz prawidłowy rozmiar. * Dopasuj obwód głowy za pomocą pokrętła. * Dopasuj prawidłowo pasek pod brodą. To trochę tak, jak z pasem bezpieczeństwa w samochodzie: jeśli jest za luźny, nie spełnia swojej funkcji i nie zapewnia Ci odpowiedniej ochrony.

  Warunki zwrotu (produkt specyficzny: środek ochrony indywidualnej)

  Upewnij się, czy produkt Ci odpowiada.
  Jeśli nie, zwróć go zgodnie z naszymi warunkami: z instrukcją, etykietami i (jeśli produkt został sprzedany w opakowaniu) z oryginalnym opakowaniem. Może on zostać poddany odzyskowi. Wspólnie dbajmy o planetę.

  Skład

  Pianka 100% Polipropylen Skorupa 100% Styren akrylonitrylowy butadienowy Podszewka główna 100% Akryl Pas 100% Polipropylen