kalenji

Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji

269,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Nasz zespół pasjonatów opracował te buty do skoków jako wsparcie podczas treningów i zawodów.

Uprawiasz lekkoatletykę i poszukujesz butów do skoków? Odkryj AT Jump! To opracowane przez nasz zespół projektantów buty dla skoczków (w dal, trójskok) i tyczkarzy.

Kod produktu: 8518380

 • Przyczepność

  Dzięki tym butom stopa nie ślizga się w momencie wyskoku.

 • Oddawanie energii

  Sztywna podeszwa zapewnia maksymalną dynamikę.

 • Trzymanie stopy

  Cholewka i pasek umożliwiają doskonałe trzymanie stopy i kontrolę skoków.

 • Amortyzacja

  Podeszwa z pianki EVA pozwala ograniczyć wstrząsy podczas skoków.

 • Komfort noszenia

  Większa ilość pianki zapewnia wyższy poziom komfortu.

Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji
Kolce lekkoatletyczne do skoków Kalenji

Buty opracowane z myślą o skoczkach.

Jesteś zaawansowanym biegaczem i chcesz wyspecjalizować się w skokach? Z myślą o Tobie opracowaliśmy te buty dostosowane do skoków w dal, trójskoków, a także o tyczce. “Te dynamiczne buty dodają pewności przy dużej prędkości podczas wybijania się” opowiada Mehdi, szef produktu w Kalenji i pasjonat lekkoatletyki od dzieciństwa.

Doskonałe trzymanie:

Skoki to dynamiczna dyscyplina z dużym obciążeniem. Opracowując te buty szczególną uwagę zwróciliśmy na kwestię trzymania. “Dzięki paskowi z rzepem, stopa nie ślizga się w bucie w momencie wybicia” wyjaśnia Mehdi, szef produktu w Kalenji. “Po testach użytkowania, dodaliśmy jeszcze jeden otwór do sznurowania dla lepszego trzymania” dodaje.

Buty przetestowane i zatwierdzone przez biegaczy.

Przed wprowadzeniem tych butów do sprzedaży, przetestowaliśmy je na panelu lekkoatletów, początkujących i zaawansowanych w różnych dyscyplinach związanych ze skokami (w dal, trójskok, o tyczce). “Trzymanie i komfort - to pojawiało się najczęściej podczas tych testów” wyjaśnia Driss, inżynier testów w Kalenji. “Szczególnie wśród tyczkarzy, dla których te buty są doskonałą odpowiedzią na ich potrzeby".

Nasz zespół z dumą przedstawia AT JUMP.

Po ponad 24 miesiącach pracy nad projektem, nasz zespół z dumą przedstawia buty AT Jump. “Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy nad produktami w pierwszej gamie. Stosunek techniczności do ceny jest interesujący. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby lekkoatleci, specjalizujący się w skokach, mogli odkryć te buty".

Buty unisex:

Tak jak uniwersalne buty AT Start, buty AT Jump są unisex, odpowiednie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Dostępne są w rozmiarach od 36 do 47. Są sprzedawane z kolcami i końcówkami (6mm).

Skład

Wierzch buta 60% Poliuretan, 30% Politereftalan etylenu (PET), 10% Poliuretan termoplastyczny (TPU) Podeszwa zewnętrzna 60% Etylen-octan winylu (EVA), 30% Poliuretan termoplastyczny (TPU), 10% Guma Wnętrze buta 60% Politereftalan etylenu (PET), 40% Etylen-octan winylu (EVA)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Kolce można również schować do specjalnej torby Kalenji wyposażonej w siateczkę wentylacyjną.

Testy

Wszystkie nasze kolce lekkoatletyczne są testowane przez niezwiązanych z Decathlonem biegaczy w warunkach identycznych z tymi, z jakimi możesz się spotkać podczas treningów i zawodów. Testy te mają na celu dokonanie oceny produktu w jak najbardziej obiektywny sposób i udoskonalenie go, abyś mógł osiągać swoje cele i poprawiać osobiste rekordy.

Zatwierdzony przez

Zanim trafią na Twoje nogi, buty te muszą pokonać setki rozbiegów i odbić. Poddajemy je testom w ramach skoku w dal, trójskoku i skoku o tyczce.
Odpowiadają więc doskonale na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających skoczków.

Porady dotyczące konserwacji

Tylko pranie ręczne

Wgrywanie