wedze

Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 100

Kod produktu: 8562598

0,0 (572)

199,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Opracowany przez nasz zespół kombinezon, który pozwoli dzieciom korzystać ze śniegu: jeździć na nartach, na sankach, bawić się. Chroni przez zimnem i wilgocią.

  Ciepły i wodoodporny kombinezon - idealny dla dzieci, które odkrywają jazdę na nartach i lubią bawić się na śniegu.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Watolina: tułów 150 g/m², rękawy i nogawki 100 g/m². Podszewka: drapana dzianina

  • Wodoodporność

   Dobra: powłoka 5000 mm, uszczelnione szwy na pośladkach. Getry. Kaptur.

  • Solidność

   Wzmocnienia na pośladkach, na kolanach i u dołu nogawek.

  • Kieszenie

   2 zapinane kieszenie: jedna przednia, druga na karnet.

  • Oddychalność

   Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

  • Ustawienia osobiste

   Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

  Izolacja termiczna z watoliny

  Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

  Powłoka

  Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kombinezonu. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

  Główne szwy uszczelnione

  Szczelność wykonanego z wodoodpornego materiału kombinezonu wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tym kombinezonie są to szwy na pośladkach.

  Wytrzymałość

  Ponieważ krawędzie nart są ostre, a zabawy na śniegu kończą się czasem uszkodzeniem dolnych części kombinezonu, zastosowaliśmy wydajne wzmocnienia, które ograniczają ryzyko rozdarcia ubrania.Znajdują się one w miejscach najbardziej narażonych na przetarcia i uszkodzenia: na kolanach, na pośladkach i u dołu nogawek.

  Kieszeń na karnet

  Już nie musisz wyjmować karnetu! Kombinezon posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

  Personalizacja

  Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kombinezonu.

  Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę. Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło. Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

  Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie (lub kombinezon narciarski) o właściwościach ocieplających chroniące(-y) w niepogodę.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny 100% Poliester Podszewka 100% Poliester Część dolna - materiał główny 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie składać kombinezonu, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić go na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie