wedze

Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF

Kod produktu: 8494064

5,0 (5)

149,99 zł 169,99 zł - 20,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 169,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Kobaltowy / Ciemny modry

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Kombinezon stworzony po to, by towarzyszyć postępom małego narciarza, zapewniając mu ciepło i chroniąc przed przemoknięciem.

Ciepły, wodoodporny kombinezon z systemem PULL'N FIT umożliwiającym dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Wygląda jak połączenie kurtki ze spodniami, zapewniając prawdziwie narciarski styl.

 • Ciepło

  Wypełnienie z watoliny 150 g/m². Podszewka: drapana dzianina.

 • Wodoodporność

  Dobra: powłoka 5000 mm, główne szwy uszczelnione. Kaptur. Getry.

 • Regulowany

  Regulowane nogawki. Regulacja mankietów. Regulacja w pasie. Elastyczny kaptur.

 • Oddychalność

  Strefy kołnierza i rękawów. Materiał nie jest oddychający.

 • Kieszenie

  3 zapinane kieszenie, w tym jedna na karnet.

 • Łatwe użytkowanie

  Elastyczna patka przy mankiecie przytrzymuje rękawicę.

 • Solidność

  Wytrzymały materiał. Przeszycia. Wzmocnienia u dołu nogawek.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF
Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF
Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF
Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF
Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500 PNF

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kombinezonu. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanego z wodoodpornego materiału kombinezonu wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tym kombinezonie są to szwy na barkach, klatce piersiowej i pośladkach.

Pomysłowe rozwiązanie

Podczas aktywności na śniegu dzieci są w ciągłym ruchu i zdarza im się zgubić rękawice. Aby temu zapobiec, opracowaliśmy pomysłowe rozwiązanie: wystarczy przełożyć elastyczną patkę przy mankiecie między kciukiem a palcem wskazującym, a następnie przypiąć ją do rzepu.

System PULL'N FIT

Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości nogawek do wzrostu dziecka. Wystarczy pociągnąć za gumki znajdujące się w kieszeniach u dołu nogawek, aby skrócić kombinezon.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kombinezon posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kombinezonu.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę; Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło; Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Skład

Materiał główny 100% Politereftalan etylenu (PET) Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Klin 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kombinezonu, aby nie uszkodzić tkaniny z membraną: zawiesić go na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie