1/16
wedze

Kombinezon narciarski dla dzieci Wedze 500

Kod produktu: 8755860

339,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Praktyczny kombinezon stworzony po to, by towarzyszyć postępom młodego narciarza, zapewniając mu ciepło i chroniąc przed przemoknięciem.

Ciepły i wodoodporny kombinezon zapewniający doskonałą hermetyczność podczas jazdy na nartach i zabawy na śniegu. System Lock&Walk pozwala podwinąć dół nogawki, aby jej nie przydeptywać.

 • Ciepło

  Watolina: 100 g/m² tułów, 60 g/m² nogawki. Osłona szyi. Polarowa podszewka.

 • Wodoodporność

  Bardzo dobra: membrana 8000 mm, główne szwy uszczelnione. Getry.

 • Oddychalność

  Oddychająca membrana ułatwia odprowadzanie wilgoci.

 • Regulowany

  Zatrzaski przy nogawkach. Regulowane mankiety. Regulacja wysokości kaptura.

 • Kieszenie

  5 kieszeni, w tym 1 na karnet, 1 zapinana wewnętrzna, 1 wewnętrzna na gogle.

 • Łatwe użytkowanie

  Dwustronny suwak. Rzep umożliwiający zapięcie kaptura.

 • Solidność

  Wytrzymały materiał. Przeszycia. Wzmocnienia u dołu nogawek.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Membrana

Membrana to cieniuteńki materiał naniesiony na wewnętrzną stronę zewnętrznej tkaniny kombinezonu. Dzięki swoim właściwościom blokuje wodę od zewnątrz, ale odprowadza produkowany przez ciało pot.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanego z wodoodpornego materiału kombinezonu wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tym kombinezonie są to szwy na barkach, klatce piersiowej i pośladkach.

Solidność

Ponieważ ostre krawędzie nart mogą czasami uszkodzić dolną część nogawek kombinezonu, zastosowaliśmy wydajne wzmocnienia, które maksymalnie ograniczają ryzyko rozdarcia ubrania.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kombinezon posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kombinezonu.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę; Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło; Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Jak ubrać dziecko, aby nie było mu zimno w nogi na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zestawić dwie warstwy odzieży: legginsy narciarskie odprowadzające wilgoć i spodnie narciarskie o właściwościach ocieplających chroniące w niepogodę.

Skład

Materiał główny 100% Poliamid Wypełnienie 100% Poliester Klin 100% Poliamid Podszewka główna 100% Poliester Podszewka 100% Poliamid Membrana 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kombinezonu, aby nie uszkodzić tkaniny z membraną: zawiesić go na wieszaku. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze testowane są w realnych warunkach użytkowania zgodnych z ich przeznaczeniem: przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, w każdych okolicznościach, z którymi można się spotkać podczas jazdy na nartach. Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie