1/4
domyos

Koszulka fitness męska Domyos krótki rękaw

Kod produktu: 8754046

4,3 (11)

49,99 zł

Kolor:

Biały

Rozmiar:

Techniczna, wygodna koszulka fitness, która będzie Ci towarzyszyć w każdej sytuacji. Dodatkowy atut? Relacja jakości do ceny.

Miękki i oddychający materiał, przewiewny tył, poliester… Koszulka fitness, która będzie Ci towarzyszyć podczas treningów na siłowni i w domu.

 • Odprowadzanie potu

  Odprowadzający wilgoć materiał pozwala zachować suchą skórę.

 • Wentylacja

  Ażurowa wstawka u dołu pleców zapewnia przewiewność.

 • Rozciągliwość

  Materiał i krój umożliwiające dużą swobodę ruchów.

 • Łatwość konserwacji

  Łatwy w pielęgnacji i szybkoschnący materiał.

 • Miękkość

  Bardzo miękki, przyjemny w dotyku materiał.

 • Lekkość

  Materiał waży tylko 160 g/m².

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Zaczynamy od laboratoriów, w których produkty wystawiane są na ciężkie próby. Trwałość kolorów, wytrzymałość na pranie… Nazywamy to "testem tortur". Co się dzieje później? Sportowcy - tacy jak Ty - testują nasze produkty w realnych warunkach. Obserwujemy, analizujemy i wprowadzamy poprawki, aby ostateczna wersja produktu spełniała Twoje oczekiwania. Teraz już wiesz, jaką drogę musi pokonać, zanim trafi do Ciebie.

Skład

Materiał główny 84% Poliester, 16% Elastan Klin 84% Poliester, 16% Elastan

Testy

Testy prania, testy suszenia... Ten produkt z powodzeniem przeszedł liczne próby, zanim trafił w to miejsce. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdzają, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Cel? Zaoferować Ci produkt, z którego będziesz zadowolony(-a).

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 40°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie