domyos

Koszulka fitness męska Domyos krótki rękaw

5,0 (1)

69,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Bezszwowa koszulka, która będzie Twoim sprzymierzeńcem podczas wszystkich treningów fitness. Jej design i komfort sprawdzą się na siłowni i na co dzień.

Miękka, praktyczna i wygodna koszulka fitness, która sprawdzi się na siłowni i w domu. Bezszwowa konstrukcja, okrągły dekolt i oryginalny styl zachęcają do noszenia jej na co dzień.

Kod produktu:

8600681

  • Odprowadzanie wilgoci

    Zachowaj suchą skórę! Materiał odprowadza wilgoć i szybko schnie.

Koszulka fitness męska Domyos krótki rękaw
Koszulka fitness męska Domyos krótki rękaw

Made for fitness

Każdy ma swoje ulubione zajęcia fitness, ale tym, co łączy nas wszystkich, jest ruch. Nasz priorytet? Tworzyć techniczne produkty, które będą Ci towarzyszyć w treningach, zapewniając swobodę ruchów, komfort, styl... Analizujemy każdy szczegół, niczego nie pozostawiając przypadkowi. Zespoły projektowe (szefowie produktu, inżynierowie, designerzy...) dwoją się i troją, by móc zaoferować Ci to, co najlepsze w stroju fitness.

Czy produkty fitness są testowane przed wprowadzeniem do sprzedaży?

Tak, oczywiście! 100% naszych materiałów przechodzi rygorystyczne testy. Cel? Zapewnić Ci komfort, bezpieczeństwo i trwałość. Produkt zaczyna swoją długą drogę w laboratoriach. Przechodzi tam, między innymi, próbę wytrzymałości na pranie i trwałości kolorów. Ale to nie koniec! Testowany jest następnie w realnych warunkach użytkowania przez sportowców takich jak Ty. Dopiero wtedy, gdy spełnione zostaną wszystkie wymogi, może ujrzeć światło dzienne.

Skład

Materiał główny 64% Poliamid, 36% Politereftalan etylenu (PET)

Testy

Ta koszulka fitness poddana została licznym próbom, zanim trafiła w to miejsce. Przeszła, między innymi, testy prania i suszenia. Nasze zespoły projektowe z pomocą zewnętrznego laboratorium sprawdziły, czy spełnione są ustalone przez nas wytyczne w zakresie jakości. Czuwamy w ten sposób nad trwałością fasonu i kolorów koszulki, aby służyła Ci jak najdłużej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie