Ecodesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6
Ecodesign

Koszulka rowerowa szosowa Triban Essentiel

49,99 zł

Kolor:

Czarny

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Stworzyliśmy tę koszulkę, aby umożliwić wygodne rozpoczęcie uprawiania kolarstwa w ciepłe dni.

Męska koszulka rowerowa zapewniająca dobre odprowadzanie potu, za sprawą lekkiego tworzywa i wygodnego kroju. 1 kieszeń na suwak na plecach, do bezpiecznego schowania rzeczy.

Kod produktu: 8569821

Zalety produktu

  • Odprowadzanie wilgoci

    Pot jest odprowadzany na zewnątrz, a koszulka szybko schnie.

  • Kieszenie

    1 kieszeń na suwak na plecach.

  • Swoboda ruchów

    Krój Relaxed: odpowiedni dla każdej sylwetki.

Koszulka rowerowa szosowa Triban Essentiel
Koszulka rowerowa szosowa Triban Essentiel

Opis produktu

Ekoprojekt

Wykorzystanie poliestru z recyklingu pozwala uniknąć korzystania z zasobów pochodzących z ropy naftowej, zachowując jednocześnie te same właściwości / zalety materiału. Zmniejszamy o ok. 10% naszą emisję CO₂, przechodząc z materiału pierwotnego na materiał z recyklingu.

Oznakowanie ekologiczne

W Decathlonie postanowiliśmy wykorzystać piktogram francuskiego Ministerstwa Transformacji Ekologicznej i Solidarnej przedstawiający ocenę od A do E. Ten system oceniania jest już dobrze znany klientom, ponieważ jest powszechnie używany do oceny urządzeń gospodarstwa domowego, czy w przemyśle samochodowym. Naszym celem jest promowanie wspólnej metody oceniania dla różnych sieci handlowych we wszystkich krajach. Decathlon jest mocno zaangażowany w ten proces na poziomie europejskim.

Jak obliczana jest ocena środowiskowa naszych produktów?

W Decathlonie do obliczania oceny środowiskowej bierzemy pod uwagę wpływ środowiskowy danego produktu na przestrzeni całego cyklu jego istnienia, i z ujęciem różnych kryteriów środowiskowych. Obliczenia te są całkowicie zintegrowane i zautomatyzowane w narzędziach projektowych z których korzystają nasze zespoły projektowe, co pozwala uprzemysłowić metodę oceny i zintegrować myślenie o środowisku w całym procesie projektowania produktu.

Odprowadzanie potu

Przepuszczalność powietrza odpowiada przenikaniu powietrza przez materiał: 482 l/m²/s.
Im ta wartość jest wyższa, tym więcej powietrza przenika przez tworzywo, a pot wysycha bardziej na skórze, co pozwala opóźnić nasączenie potem materiału.

Prędkość rozprowadzania odpowiada szybkości schnięcia: 8,25 mm/s.
Im wartość rozprowadzania jest wyższa, tym powierzchnia wymiany powietrza jest większa co sprzyja schnięciu i opóźnia nasączenie materiału potem.

Utrzymanie w czystości

Prać w pralce, w 30°C. Program dla tkanin syntetycznych. Odwrócić produkt na lewą stronę. Bez płynu do płukania. Suszyć na wieszaku, w ciepłym i przewiewnym miejscu. Nie suszyć w suszarce bębnowej. Nie prać chemicznie. Nie używać wybielacza. Nie suszyć na kaloryferze.

Testy produktów

Nasz zespół projektantów zlokalizowany w B'TWIN VILLAGE w LILLE, nieustannie prowadzi poszukiwania dążące do poprawy komfortu naszych Klientów podczas jazdy na rowerze. Naszą ambicją jest tworzenie produktów odpowiadających potrzebom użytkowym, niwelujących niedogodności związane z jazdą rowerową.
Następnie testujemy produkty w terenie, ponieważ jesteśmy przekonani, że jedynie wykorzystanie w realnych warunkach jakich na co dzień doświadczamy na rowerze, pozwala ciągle doskonalić nasze produkty.

Skład

Materiał główny - góra 100% Politereftalan etylenu (PET)

Ograniczenia

Nie suszyć w suszarce automatycznej.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Opinie

Wgrywanie