• Ostatnie sztuki
1/6
domyos

Koszulka z długim rękawem dziecięca Domyos Basic

Kod produktu: 8669434

4,8 (4)

14,99 zł 19,99 zł - 5,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 19,99 zł

Kolor:

Ciemny granat / Piaskowy / Ochra

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Koszulka, która pozwoli Ci zaoszczędzić czas podczas ubierania dziecka. Łatwe zakładanie i miękkość!

Wykonana z naturalnego i miękkiego materiału koszulka, w której maluch poczuje się jak w Twoich ramionach. Będzie mógł skupić się na odkrywaniu sportowego świata w towarzystwie Decat'oons!

  • Wsparcie w rozwoju samodzielności

    Elastyczny materiał i odpowiednio szeroki dekolt ułatwiają zakładanie koszulki.

  • Rozciągliwość

    Materiał ułatwiający przeciąganie koszulki przez głowę.

  • Zasięg

    Tylna część koszulki dobrze zakrywająca dół pleców malucha.

Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów

Sport, zabawa, czas odkrywania i eksplorowania świata przez dziecko.
Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych - wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. To aktywność dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu.

Korzyści z aktywizujących zajęć sportowych dla maluchów

Twoje dziecko uczestniczy w aktywizujących zajęciach sportowych dla maluchów? Czy wiesz, że ta będąca dobrą zabawą aktywność wspomaga rozwój psychomotoryczny najmłodszych? Poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń i odkrywanie nowych wrażeń mały sportowiec uczy się utrzymywania równowagi, rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchów, a także najzwyczajniej w świecie poznaje swoje ciało i jego możliwości. To dobry sposób na budowanie pewności siebie.

Jak ubrać dziecko na aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zależnie od poziomu aktywności strój będzie mniej lub bardziej techniczny.

Testy produktów

Projektując nasze produkty, wybieramy materiały i farby całkowicie bezpieczne dla najmłodszych oraz dodatki (guziki, sznurki), których nie można połknąć. Dbamy o to, aby nasze tekstylia nie były szkodliwe w przypadku włożenia ich przez dziecko do ust. Przestrzegamy norm, a myślenie o każdym elemencie w kontekście bezpieczeństwa malucha jest naszym priorytetem. To detale, które robią różnicę!

Skład

Materiał główny 100% Bawełna Tkanina prążkowana 97% Bawełna, 3% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie