domyos

Koszulka z krótkim rękawem męska Domyos Gym & Pilates 100 Sportee

Kod produktu: 8572641

0,0 (9261)

24,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Klasyczna koszulka sportowa. Prosta i funkcjonalna. Ma swoje miejsce w Twojej garderobie.

  100% bawełny zapewniającej miękkość i komfort, okrągły dekolt, krótki rękaw: klasyczna koszulka, której potrzebujesz. Sprawdza się w każdych okolicznościach. Bezkonkurencyjna relacja jakości do ceny.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Swoboda ruchów

   Zastosowany splot materiału umożliwia swobodę ruchów.

  • Miękkość

   100% włókien bawełny zapewnia miękkość i komfort.

  Tworzenie najprostszych produktów wcale nie jest takie proste!

  O ile klasyczna koszulka wydaje się prosta w swojej formie, praca nad nią jest procesem nieco bardziej skomplikowanym. A ponieważ chcemy tworzyć odzież sportową, którą z przyjemnością nosi się również na co dzień i która jest stylowa, musimy uwzględnić wiele kryteriów. Wytrzymały materiał, prosty krój i komfort to właściwości, które pragniemy zagwarantować w możliwie najlepszej cenie. Jeśli zakładasz tę koszulkę zarówno na trening, jak i do pracy, to znaczy, że nasz cel został osiągnięty.

  Informacja o gramaturze koszulki

  W przypadku koszulki wyrażona w gramach na metr kwadratowy materiału waga pozwala określić grubość materiału. Wpływa to na przezroczystość, sposób układania się oraz trwałość ubrania. Im wyższa gramatura, tym bardziej nieprzezroczysta będzie koszulka i tym ładniej będzie się układać.

  Skład

  Materiał główny 100% Bawełna Tkanina prążkowana 97% Bawełna, 3% Elastan

  Testy

  Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium testy pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
  Dodatkowe testy prowadzone są przez inżynierów na reprezentatywnej grupie użytkowników w warunkach odpowiadających praktyce. Szefowi produktu i jego zespołowi projektowemu pozwala to tworzyć techniczne produkty spełniające oczekiwania klientów.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C ze szczególną ostrożnością

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Nie suszyć w suszarce bębnowej

  Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

  Nie czyścić chemicznie