wedze

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF

4,5 (2)

189,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Czerwony / Ciemny szafir

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Opracowana przez nasz zespół kurtka, która będzie towarzyszyć dziecku w jego narciarskich postępach, rosnąc razem z nim.

Kurtka narciarska 500 jest jak kurtka dla dorosłych: pas przeciwśnieżny, wodoodporna tkanina, ciepły kaptur... Dzięki regulowanej długości rękawów będzie służyć dziecku przez co najmniej 2 sezony.

Kod produktu: 8587921

 • Ciepło

  Wypełnienie z watoliny 150 g/m². Gruba podszewka z polaru. Pas przeciwśnieżny.

 • Wodoodporność

  Bardzo dobra: powłoka 5000 mm, główne szwy uszczelnione. Kaptur.

 • Regulowany

  Regulowana długość rękawów. Mankiety zapinane na rzep.

 • Oddychalność

  Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

 • Komfort użytkowania

  Ciepłe, miękkie wnętrze kurtki na plecach i na karku.

 • Kieszenie

  3 zapinane kieszenie, w tym jedna na karnet.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF
Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 500 PNF

Izolacja termiczna z watoliny

Izolacja termiczna pozwala dziecku utrzymać odpowiednią temperaturę: nie będzie mu ani za zimno, ani za gorąco. Ubranie dostosowuje się do reakcji fizycznych ciała i do środowiska zewnętrznego. Aby utrzymać ciepło, Wedze stosuje wypełnienie z watoliny. Ten syntetyczny materiał na bazie poliestru zatrzymuje określoną ilość powietrza w zależności od wielości włókien. Im grubsza warstwa watoliny, tym więcej powietrza zatrzymuje i tym wyższy poziom izolacji zapewnia.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Główne szwy uszczelnione

Szczelność wykonanej z wodoodpornego materiału kurtki wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka. Uszczelnione szwy występują w strefach najbardziej narażonych na kontakt ze śniegiem. W tej kurtce są to szwy na barkach i na klatce piersiowej.

System PULL’N FIT ZIP w rękawach

Innowacyjny system Pull’N Fit umożliwia łatwe i precyzyjne dopasowanie długości rękawów kurtki narciarskiej do długości ręki dziecka za pomocą znajdującego się wewnątrz rękawa zapięcia. Dzięki temu Twoja pociecha wyposażona jest na co najmniej 2 lata!

Pas przeciwśnieżny

Pas przeciwśnieżny to system ochrony na wysokości talii. W tym modelu zamyka się on automatycznie, gdy dziecko zapina kurtkę. Zapobiega przedostawaniu się śniegu i zimnego powietrza podczas jazdy, a szczególnie podczas upadku.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę. Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło. Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny - góra 100% Poliamid Materiał główny - dół 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka 100% Poliamid Druga podszewka 100% Politereftalan etylenu (PET) Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić wodoodpornej tkaniny: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie