wedze

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 580 Warm

4,0 (1)

229,99 zł 299,99 zł - 70 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 299,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Szary węgiel / Koralowy

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Wodoodporna i bardzo ciepła kurtka zaprojektowana przez nasz zespół z myślą o młodych narciarzach.

Kurtka wyposażona w pas przeciwśnieżny, który dopasowuje się automatycznie podczas zapinania suwaka, oraz w kaptur zakładany na kask. Pełna ochrona przed wpadaniem zimnego powietrza i śniegu!

Kod produktu: 8562578

 • Ciepło

  Bardzo ciepła. Watolina 200 g/m² + ball fiber. Drapana podszewka. Pas przeciwśnieżny.

 • Wodoodporność

  Bardzo dobra: powłoka 5000 mm, wszystkie szwy uszczelnione. Kaptur zakładany na kask.

 • Oddychalność

  Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

 • Łatwe użytkowanie

  Automatyczny pas przeciwśnieżny zapobiega wpadaniu śniegu i zimnego powietrza.

 • Kieszenie

  4 kieszenie, w tym 1 na karnet i 1 wewnętrzna z zapięciem.

 • Ustawienia osobiste

  Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

Izolacja termiczna z materiału Ball Fiber

Izolację termiczną zapewnia wypełnienie o nazwie Ball Fiber. Są to elastyczne kuleczki z watoliny pozwalające uzyskać sprężystość charakterystyczną dla kurtek puchowych. Materiał ten - choć nie tak lekki i ściśliwy jak puch - doskonale odpowiada potrzebom dzieci. Jest ciepły, miękki i równie łatwy w utrzymaniu jak klasyczne wypełnienie kurtki.

Powłoka

Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

Wszystkie szwy uszczelnione

Szczelność wykonanej z wodoodpornego materiału kurtki wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka.

Kaptur zakładany na kask

Zastosowany w kurtce kaptur można założyć na kask narciarski. System ten chroni dziecko przed wpadaniem zimnego powietrza i śniegu. Elastyczna część z lycry w przedniej części pozwala stabilnie ułożyć kaptur na brzegu kasku. Podąża za ruchami głowy dziecka, nie przeszkadzając mu w jeździe. Wysoki kołnierz dobrze osłania twarz.

Pas przeciwśnieżny

Pas przeciwśnieżny to system ochrony na wysokości talii. W tym modelu zamyka się on automatycznie, gdy dziecko zapina kurtkę. Zapobiega przedostawaniu się śniegu i zimnego powietrza podczas jazdy, a szczególnie podczas upadku.

Kieszeń na karnet

Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

Personalizacja

Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę. Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło. Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

Skład

Wypełnienie 100% Politereftalan etylenu (PET) Materiał główny - góra 100% Poliamid Materiał główny - dół 100% Politereftalan etylenu (PET) Podszewka główna 100% Politereftalan etylenu (PET) Druga podszewka 100% Poliamid Klin 82% Politereftalan etylenu (PET), 18% Elastan Powłoka 100% Poliuretan

Porady dotyczące przechowywania

Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić ją na wieszaku. Sprawdzić, czy produkt jest całkowicie suchy przed odłożeniem w suche i przewiewne miejsce.

Testy

Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

Nie prasować

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie