wedze

Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 580 Warm

Kod produktu: 8642186

0,0 (78)

159,99 zł 319,99 zł - 160,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 319,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Wodoodporna i bardzo ciepła kurtka zaprojektowana przez nasz zespół z myślą o młodych narciarzach.

  Kurtka wyposażona w pas przeciwśnieżny, który dopasowuje się automatycznie podczas zapinania suwaka, oraz w kaptur zakładany na kask. Pełna ochrona przed wpadaniem zimnego powietrza i śniegu!

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Ciepło

   Bardzo ciepła. Watolina 200 g/m² + ball fiber. Drapana podszewka. Pas przeciwśnieżny.

  • Wodoodporność

   Bardzo dobra: powłoka 5000 mm, wszystkie szwy uszczelnione. Kaptur zakładany na kask.

  • Oddychalność

   Oddychający materiał umożliwiający odprowadzanie wilgoci.

  • Łatwe użytkowanie

   Automatyczny pas przeciwśnieżny zapobiega wpadaniu śniegu i zimnego powietrza.

  • Kieszenie

   4 kieszenie, w tym 1 na karnet i 1 wewnętrzna z zapięciem.

  • Ustawienia osobiste

   Po wewnętrznej stronie znajduje się miejsce na wpisanie nazwiska dziecka.

  Kurtka narciarska dla dzieci Wedze 580 Warm

  Izolacja termiczna z materiału Ball Fiber

  Izolację termiczną zapewnia wypełnienie o nazwie Ball Fiber. Są to elastyczne kuleczki z watoliny pozwalające uzyskać sprężystość charakterystyczną dla kurtek puchowych. Materiał ten - choć nie tak lekki i ściśliwy jak puch - doskonale odpowiada potrzebom dzieci. Jest ciepły, miękki i równie łatwy w utrzymaniu jak klasyczne wypełnienie kurtki.

  Powłoka

  Powłoka to materiał o wodoodpornych właściwościach rozprowadzony na wewnętrznej stronie zewnętrznej tkaniny kurtki. Zapobiega przenikaniu wody przez ubranie, ale umożliwia odprowadzanie pary wodnej produkowanej przez ciało w trakcie aktywności fizycznej. Dzięki temu dziecko może zachować suchą skórę i cieszyć się większym komfortem podczas uprawiania sportu.

  Wszystkie szwy uszczelnione

  Szczelność wykonanej z wodoodpornego materiału kurtki wzmacniamy poprzez zastosowanie uszczelnionych szwów. Proces polega na nanoszeniu na gorąco wodoodpornych taśm na szwy po wewnętrznej stronie ubrania, aby całkowicie uniemożliwić przenikanie wody do środka.

  Kaptur zakładany na kask

  Zastosowany w kurtce kaptur można założyć na kask narciarski. System ten chroni dziecko przed wpadaniem zimnego powietrza i śniegu. Elastyczna część z lycry w przedniej części pozwala stabilnie ułożyć kaptur na brzegu kasku. Podąża za ruchami głowy dziecka, nie przeszkadzając mu w jeździe. Wysoki kołnierz dobrze osłania twarz.

  Pas przeciwśnieżny

  Pas przeciwśnieżny to system ochrony na wysokości talii. W tym modelu zamyka się on automatycznie, gdy dziecko zapina kurtkę. Zapobiega przedostawaniu się śniegu i zimnego powietrza podczas jazdy, a szczególnie podczas upadku.

  Kieszeń na karnet

  Już nie musisz wyjmować karnetu! Kurtka posiada w rękawie specjalną kieszeń na karnet umożliwiającą szybki dostęp do wyciągów.

  Personalizacja

  Miejsce na wpisanie nazwiska dziecka po wewnętrznej stronie pozwala spersonalizować produkt. Ułatwia odnalezienie kurtki.

  Jak ubrać dziecko, aby było mu ciepło na trasach narciarskich?

  Aby utrzymać ciepło i zachować suchą skórę, wystarczy zastosować zasadę 3 technicznych warstw odzieży: Warstwa 1 ("druga skóra") pozwala zachować suchą skórę; Warstwa 2 (warstwa izolująca) utrzymuje ciepło; Warstwa 3 (warstwa ochronna) chroni w niepogodę.

  Skład

  Wypełnienie 100% Poliester Materiał główny - góra 100% Poliamid Podszewka główna 100% Poliester Materiał główny - dół 100% Poliester Klin 82% Poliester, 18% Elastan Dodatkowa podszewka 100% Poliamid Powłoka 100% Poliuretan

  Porady dotyczące przechowywania

  Nie składać kurtki, aby nie uszkodzić tkaniny z powłoką: zawiesić ją na wieszaku. Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu, upewniwszy się wcześniej, czy produkt wysechł całkowicie.

  Testy

  Wszystkie produkty marki Wedze są obmyślane i projektowane w dolinie leżącej u podnóża Mont-Blanc. Są one następnie testowane w warunkach dokładnie takich jak te, z którymi sam(a) możesz się spotkać w praktyce (przy padającym śniegu, w niskich temperaturach, na śnieżnym puchu...). Zespoły projektowe dbają o to, by zastosowanie, z myślą o którym produkt został opracowany, w pełni odpowiadało kryteriom jego użytkowania w terenie.

  Porady dotyczące konserwacji

  Prać w temperaturze maks. 30°C

  Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

  Można suszyć bębnowo przy zredukowanych obrotach (w niskiej temp.)

  Nie prasować

  Nie czyścić chemicznie