domyos

Legginsy dziecięce Domyos Basic

Kod produktu: 8556390

4,3 (4)

19,99 zł

Kolor:

Czarny / Czarny

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Legginsy lekkie jak piórko i przyjemne w kontakcie ze skórą. Dzięki elastycznemu materiałowi Twoje dziecko może czuć się swobodnie.

Mięciuteńkie legginsy, w których dziecko może bawić się swobodnie dzięki rozciągliwemu i lekkiemu materiałowi. W zabawie towarzyszą mu przyjaciele Decatoon's.

 • Wsparcie w rozwoju samodzielności

  Elastyczny pasek i materiał ułatwiają zakładanie.

 • Rozciągliwość

  Elastyczny i lekki materiał podąża za każdym ruchem dziecka.

 • Stabilność

  Elastyczny pasek umożliwia dobre trzymanie i ułatwia zakładanie legginsów.

 • Zasięg

  Krój, dzięki któremu brzuch i plecy dziecka są odpowiednio zakryte.

 • Miękkość

  Miękki, moltonowy materiał zapewniający dziecku najwyższy komfort.

Legginsy dziecięce Domyos Basic
Legginsy dziecięce Domyos Basic
Legginsy dziecięce Domyos Basic
Legginsy dziecięce Domyos Basic

Testy produktów

Projektując nasze produkty, wybieramy materiały i farby całkowicie bezpieczne dla najmłodszych oraz dodatki (guziki, sznurki, stras...), których nie można połknąć. Dbamy o to, aby nasze tekstylia nie były szkodliwe w przypadku włożenia ich przez dziecko do ust. Przestrzegamy norm, a myślenie o każdym elemencie w kontekście bezpieczeństwa malucha jest naszym priorytetem. To detale, które robią różnicę!

Rozwój dziecka

Nasze produkty projektujemy przy wsparciu psychomotoryka, aby zrozumieć mechanizmy samodzielności u dziecka i móc odpowiedzieć na nie poprzez naszą odzież. "Chodzi o to, by nie zniechęcić i nie znudzić dziecka. Trzeba proponować mu zadania, które leżą w zasięgu jego możliwości, aby mogło wykonywać je w powtarzalny sposób i przekształcać w automatyzmy", wyjaśnia Agathe, specjalistka w zakresie psychomotoryki, z którą współpracujemy.

Pomóc dziecku w osiągnięciu samodzielności

Co przez to rozumiemy? Łatwe do zapięcia suwaki, obszerne wycięcia przy szyi, które nie spowodują zaklinowania, znaczniki wskazujące, jak założyć ubranie na prawą stronę. Dzięki wszystkim tym drobiazgom dziecko staje się coraz bardziej samodzielne i po jakimś czasie będzie w stanie ubrać się samo - jak dorosły.

Gimnastyka dla maluchów

Sport, zabawa, czas odkrywania i eksplorowania świata przez dziecko.
Aktywizujące zajęcia sportowe dla maluchów - wstęp do przyszłych sukcesów sportowych - wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, dostarczając mu jednocześnie dużo radości. To aktywność dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat mająca formę zabawy na torach przeszkód zbudowanych z odpowiedniego sprzętu.

Korzyści z gimnastyki dla maluchów

Twoje dziecko uprawia gimnastykę dla maluchów? Czy wiesz, że ta będąca dobrą zabawą aktywność wspomaga rozwój psychomotoryczny najmłodszych? Poprzez wykonywanie różnorodnych ćwiczeń i odkrywanie nowych wrażeń mały sportowiec uczy się utrzymywania równowagi, rozwija zdolności motoryczne i koordynację ruchów, a także najzwyczajniej w świecie poznaje swoje ciało i jego możliwości. To dobry sposób na budowanie pewności siebie.

Jak ubrać dziecko na zajęcia gimnastyki dla maluchów?

Twoje dziecko może polegać na produktach Domyos, które zapewnią mu komfort podczas ćwiczeń. Potrzebna jest koszulka, spodnie lub legginsy oraz bluza. Chodzi o to, by nic nie krępowało ruchów dziecka, by było mu wygodnie i by nie musiało nieustannie podciągać spodni albo poprawiać koszulki. Zależnie od poziomu aktywności strój będzie mniej lub bardziej techniczny.

Skład

Materiał główny 95% Bawełna, 5% Elastan

Testy

Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Testy te przeprowadzane są regularnie przez zewnętrzne laboratorium i pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.

Porady dotyczące konserwacji

Prać w temperaturze maks. 30°C

Nie można stosować żadnych wybielaczy ani odplamiaczy.

Nie suszyć w suszarce bębnowej

Maksymalna temperatura prasowania 110°C - bez pary

Nie czyścić chemicznie

Wgrywanie