garmin

Licznik GPS Garmin Edge 840

Kod produktu: 8854914

5,0 (2)

2229,00 zł 2349,00 zł - 120,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 2349,00 zł

222,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Otrzymaj +2200 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Dotykowy licznik rowerowy Edge 840 umożliwia dynamiczne monitorowanie osiągnięć, a także podaje informacje ułatwiające dokonywanie postępów. Interesuje Cię to?

Jedź tak, jakbyś znał każde wzniesienie i każdy zakręt. I znajdź najpopularniejsze wśród sportowców trasy w regionie. Bateria działa do 42 godzin w trybie oszczędzania energii.

 • Pomiar parametrów

  Czas, dystans, prędkość, wzniesienia i położenie. Pulsometr i nawigacja.

 • Skuteczność dotyku

  Ekran dotykowy.

 • Kontrola trajektorii

  Nawigacja w mapach i planowanie tras.

 • Łączność

  Połączenie Bluetooth, ant+, wifi.

 • Czas działania na baterii

  Bateria działa do 26 - 42 godzin.

 • Coaching

  Programowanie sesji i treningów.

 • Łatwość odczytu

  Przekątna 66 mm (2,6″), kolorowy wyświetlacz, 246 x 322 piksele.

 • Wodoszczelność

  Stopień wodoodporności IPX7.

FUNKCJA CLIMBPRO: PANUJ NAD SWOIM WYSIŁKIEM

Optymalizuj swoje treningi dzięki funkcji Power Guide, która na bieżąco rekomenduje idealny poziom mocy podczas jazdy. Pozwala to kontrolować wysiłek i poprawić jakość treningu. Osiągaj swoje cele bardziej efektywnie i z łatwością przesuwaj swoje granice fizyczne.

DYNAMICZNE MONITOROWANIE OSIĄGNIĘĆ I STATUS TRENINGU

Dowiedz się szczegółowo, jak Twoje ciało reaguje na treningi. Uzyskaj niezbędne informacje, takie jak pułap tlenowy VO2 Max, czas regeneracji, obciążenie treningowe, docelowe obciążenie treningowe i wiele więcej. Nie miej wątpliwości co do skuteczności swojego treningu. Poznaj automatyczną ocenę na podstawie historii treningów i wskaźników wydajności.

LICZNIK POŁĄCZONY: INTELIGENTNE POWIADOMIENIA, CONNECT IQ, SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT

Odbieraj e-maile, wiadomości i alerty bezpośrednio na urządzeniu Edge po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.

Pobierz dane oraz aplikacje i widżety z naszego sklepu Connect IQ.

Aplikacja Garmin Connect to tętniąca życiem społeczność internetowa, która pozwala użytkownikom łączyć się w podróży, uczestniczyć w wyzwaniach, a nawet udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych.

DYNAMIKA ROWEROWA

Skorzystaj z zaawansowanych wskaźników umożliwiających wgląd w to, jak zmieniają się Twoje osiągnięcia sportowe w różnych warunkach, takich jak pozycja, konfiguracja roweru, czas jazdy etc.

Rejestruj każdy szczegół swojej aktywności na rowerze górskim za pomocą nowych wskaźników, takich jak liczba, odległość i czas skoków.

EKRAN DOTYKOWY LUB PRZYCISKI

GPS Garmin 840 jest praktyczny i wszechstronny dzięki przyciskom sterującym i intuicyjnemu ekranowi dotykowemu. Korzystaj z płynnej, precyzyjnej nawigacji za pomocą przycisków ułatwiających obsługę lub używaj ekranu dotykowego do szybkiej, intuicyjnej interakcji. Niezależnie od preferencji, Garmin 840 zapewnia optymalną nawigację.

ZAAWANSOWANE TRENINGI

Synchronizuj swoje treningi w TrainingPeaks® i w naszej społeczności internetowej Garmin Connect ™ bezpośrednio na urządzeniu Edge. Wyświetlaj zaplanowane treningi i łatwo przechodź do odpowiednich zadań.

GENERATOR POPULARNYCH TRAS TRENDLINE

Korzystając z miliardów kilometrów tras pobranych przez rowerzystów, Edge proponuje najlepszą dla Ciebie trasę na podstawie najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.
Spędzaj więcej czasu na pedałowaniu, a mniej na oczekiwaniu dzięki funkcji planowania trasy, która jest dwa razy szybsza niż w poprzednich modelach.

APLIKACJA TRAILFORKS I TRYB FORKSIGHT

Pobierz bezpłatną aplikację Trailforks z naszego sklepu Connect IQ™, a następnie odblokuj mapy z Trailforks na swoim urządzeniu Edge, w tym warunki na szlakach, mapy popularności i wiele więcej.

Kiedy korzystasz z aplikacji Trailforks, ten tryb automatycznie wyświetla następne skrzyżowania szlaku i pokazuje Twoje położenie w sieci szlaków.

NAWIGACJA: MAPA ROWEROWA GARMIN, KOMUNIKATY GŁOSOWE, POWRÓT DO MIEJSCA STARTU

Pedałuj z fabrycznie zapisanymi mapami, które dostarczają informacji o danych dotyczących wysokości i ciekawych miejscach oraz pozwalają znaleźć adresy.

Dzięki funkcjom szczegółowej nawigacji i alertom, które ostrzegają o nadchodzących zmianach kierunku, nigdy się nie zgubisz.

Urządzenie Edge 840 pomoże Ci wrócić na właściwy szlak, jeśli z niego zboczysz lub poprowadzi Cię w miejsce startu, jeśli chcesz wrócić wcześniej do domu.

AKLIMATYZACJA DO ZMIAN TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

Przygotuj się na każde warunki. Dowiedz się, jak reaguje Twoje ciało na różne warunki środowiska dzięki danym dotyczącym aklimatyzacji do zmian temperatury i wysokości.

WYDŁUŻONY CZAS DZIAŁANIA BATERII

Edge 840 zapewnia do 26 godzin działania baterii w trybie zwykłym i do 42 godzin w trybie oszczędzania energii.

POWAŻNIE TRAKTUJ SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

KOMPATYBILNOŚĆ Z VARIA:
Połącz Edge 840 ze światłami i tylnym radarem Varia, aby samemu lepiej widzieć i być lepiej widocznym.

WYKRYWANIE WYPADKÓW
Edge automatycznie wysyła Twoją lokalizację do wcześniej zapisanych kontaktów alarmowych, jeśli wykryje incydent2.

ALARM ROWEROWY
Alarm rowerowy chroniony kodem PIN wysyła powiadomienie na Twój smartfon, jeśli Twój rower zostanie przestawiony, gdy nie ma Cię w pobliżu.

WIADOMOŚCI GRUPOWE
Utrzymuj kontakt z innymi podróżnikami.

KOMPATYBILNY Z ROWERAMI ELEKTRYCZNYMI SHIMANO STEPS

Wyświetl ekran stanu i pola danych dotyczące roweru elektrycznego, a także stan systemu i komunikaty ostrzegawcze. Podczas aktywności widzisz również informacje dot. poziomu wspomagania, włączonego biegu, zużycia baterii i inne.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Tylko urządzenie:
Edge 840
Wspornik standardowy
Wspornik przedni
Mocowanie
Kabel USB
Dokumentacja

INFORMACJE TECHNICZNE

Wszystkie informacje techniczne znajdziesz tutaj: https://www.garmin.com/fr-FR/p/798777#overview

Wgrywanie