garmin

Licznik GPS rowerowy Garmin Edge 530

Kod produktu: 8617926

0,0 (517)

999,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Licznik rowerowy Edge 530 umożliwia dynamiczne monitorowanie wydajności oraz dostarcza dane potrzebne do poprawy osiągów. Jesteś zainteresowany?

  Jedź, jakbyś znał każdy podjazd i każdy zakręt. I znajduj trasy najbardziej uczęszczane przez kolarzy z okolic. Czas działania do 20 godzin.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Pomiar parametrów

   Czas, dystans, prędkość, wysokość i pozycja. Tętno i nawigacja.

  • Łączność

   Łącze Bluetooth.

  • Kontrola trajektorii

   Nawigacja po mapach i programowanie trasy.

  • Czas działania na baterii

   Czas działania do 20 godzin.

  • Coaching

   Programowanie ćwiczeń i zarządzanie treningiem.

  • Łatwość odczytu

   Ekran 2,6 cala, kolorowy, 246 × 322 pikseli.

  • Wodoszczelność

   Poziom wodoodporności IPX7.

  Funkcja Climbpro: zarządzaj wysiłkiem

  Wyświetl dystans, który pozostał do podjechania oraz nachylenie stoku, podczas pokonywania określonej trasy. Pomaga to lepiej określić intensywność wysiłku i sprawdzić, ile jeszcze musisz z siebie dać.

  Dynamiczne monitorowanie wydajności treningów i stopnia wytrenowania

  Uzyskaj więcej informacji o tym jak ciało reaguje na treningi. Kontroluj wskaźnik pułapu tlenowego, czas odpoczynku, obciążenie treningowe, cel obciążenia treningowego i wiele innych parametrów.

  Czy trening jest efektywny? Skorzystaj z automatycznej oceny historii ostatnich treningów i wskaźników wydolności, aby dowiedzieć się, czy trening jest skuteczny, na optymalnym poziomie czy zbyt intensywny.

  Licznik połączony z telefonem: Smart Notifications, Connect IQ, synchronizacja z Garmin Connect

  Odbieraj e-maile, wiadomości i powiadomienia bezpośrednio na liczniku Edge, po skonfigurowaniu go ze zgodnym smartfonem.

  Pobieraj pola danych, aplikacje i widgety ze sklepu Connect IQ.

  Aplikacja Garmin Connect daje dostęp do aktywnej społeczności, której użytkownicy mogą na bieżąco łączyć się podczas ruchu, brać udział w rywalizacji, a nawet udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych.

  Dynamika jazdy

  Korzystaj z zaawansowanych pomiarów stworzonych, aby dostarczać szczegółowe informacje na temat zmian Twoich osiągów w zależności od zmiennych warunków takich jak pozycja, konfiguracja roweru, czas trwania jazdy, etc.

  Rejestruj każdy szczegół jazdy MTB dzięki nowym pomiarom, takim jak ilość skoków, ich długość i czas w powietrzu podczas skoku.

  Zaawansowane treningi

  Synchronizuj ćwiczenia z aplikacji TrainingPeaks® i naszej społeczności internetowej, Garmin Connect™, bezpośrednio na urządzeniu Edge. Wyświetlaj nadchodzące treningi i łatwo przechodź do odpowiednich ćwiczeń.

  Generator popularnych tras Trendline

  Korzystając z miliardów kilometrów tras udostępnionych przez kolarzy, Edge 530 sugeruje najlepszą trasę, wybierając z najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.
  Spędzaj więcej czasu pedałując a mniej czekając dzięki funkcji obliczania trasy dwukrotnie szybszej niż we wcześniejszych modelach.

  Aplikacja Trailforks i tryb Forksight

  Pobierz darmową aplikację Trailforks ze sklepu Connect IQ™, następnie odblokuj zawartość map Trailforks na swoim urządzeniu Edge, w tym stan tras, heatmaps (mapy najczęściej używanych szlaków) i więcej.

  Kiedy korzystasz z aplikacji Trailforks, ten tryb automatycznie wyświetla najbliższe rozwidlenia dróg i wskaże Twoją pozycję na siatce szlaków.

  Nawigacja: Garmin Cycle Map, prowadzenie głosowe, powrót do punktu startowego

  Korzystaj z fabrycznie wgranych map dostarczających informacji na temat wysokości i ciekawych punktów, oraz umożliwiających wyszukiwanie adresów.

  Nie zgubisz trasy dzięki funkcjom szczegółowej nawigacji i powiadomieniom o zbliżających się zmianach kierunku trasy.

  Urządzenie Edge 530 pomaga wrócić na szlak jeśli się od niego oddalisz i prowadzi z powrotem do punku startu, jeśli chcesz wcześniej wrócić do domu.

  Aklimatyzacja do upałów i wysokości

  Bądź gotowy stawić czoła każdym warunkom. Sprawdź jak ciało reaguje na różne warunki otoczenia korzystając z danych pokazujących aklimatyzację do temperatury i wysokości.

  Dłuższy czas działania baterii

  Licznik Edge 530 zapewnia 20 h działania w trybie GPS i do 40 h z zestawem zasilającym Garmin Charge™ (do kupienia oddzielnie) lub w trybie oszczędzania energii.

  Poważnie podejdź do kwestii bezpieczeństwa

  KOMPATYBILNOŚĆ Z SYSTEMEM VARIA:
  Połącz urządzenie Edge 530 z naszymi światłami i wstecznym radarem Varia, aby widzieć drogę i być lepiej widocznym.

  WYKRYWANIE ZDARZENIA
  Licznik Edge automatycznie wysyła lokalizację użytkownika do kontaktów alarmowych jeśli wykryje wypadek.

  ALARM ROWEROWY
  Alarm rowerowy chroniony kodem PIN wysyła powiadomienie na smartfon jeśli rower zmieni lokalizację pod Twoją nieobecność.

  WIADOMOŚCI GRUPOWE
  Pozostawaj w kontakcie ze współuczestnikami wycieczki.

  Kompatybilny z rowerami elektrycznymi Shimano Steps

  Wyświetl ekran stanu i specjalne pola danych roweru elektrycznego oraz powiadomienia o stanie i komunikaty ostrzegawcze systemu. Możesz również podczas jazdy zobaczyć poziom wspomagania, aktualne przełożenie, pozostały poziom akumulatora i wiele więcej.

  W pudełku

  Samo urządzenie:
  Edge 530,
  Standardowy uchwyt,
  Uchwyt na kierownicę,
  Mocowanie,
  Przewód USB.
  Dokumentacja.

  Dane techniczne

  Wszystkie informacje techniczne znajdziesz tutaj: https://buy.garmin.com/fr-FR/FR/p/621224#specs

  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 530

  Nawigacja i bezpieczeństwo

  Licznik rowerowy GPS oferuje nowe wskaźniki wydajności, funkcje bezpieczeństwa dostosowane do jazdy na rowerze oraz zaawansowane funkcje nawigacji z mapami.

  Zalety produktu

  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 830

  Edge 530

  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 830
  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 830
  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 830
  edge 530
  edge 530
  edge 530
  edge 530
  COMPTEUR VELO GARMIN EDGE 830

  Dan bartel

  Wiceprezes firmy Garmin odpowiedzialny za sprzedaż na całym świecie.

  Edge 530 i Edge 830 zawierają nowe lub zaktualizowane funkcje przeznaczone dla wszystkich entuzjastów jazdy na rowerze. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem, czy wyruszasz w miejską przygodę, Edge 530 i 830 oferują nowe dane dotyczące kursu i orientacji, ulepszenia w zakresie nawigacji, śledzenia i funkcji bezpieczeństwa.