garmin

Licznik rowerowy GPS Garmin Edge 540 Solar

Kod produktu: 8854913

2349,00 zł

234,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Licznik rowerowy Edge 540 Solar umożliwia dynamiczne monitorowanie osiągnięć, a także podaje informacje ułatwiające dokonywanie postępów. Interesuje Cię to?

Jedź tak, jakbyś znał każde wzniesienie i każdy zakręt. I znajdź najpopularniejsze wśród sportowców trasy w regionie. Bateria działa do 60 godzin.

 • Pomiar parametrów

  Czas, dystans, prędkość, podjazd, pozycja, cardio i nawigacja.

 • Łączność

  Połączenie Bluetooth, Ant+, WIFI.

 • Kontrola trajektorii

  Nawigacja na fabrycznie załadowanych mapach i planowanie trasy.

 • Czas działania na baterii

  Od 32 do 60 godzin dzięki SOLAR GLASS

 • Coaching

  Programowanie sesji i adaptacyjne zarządzanie treningiem.

 • Łatwość odczytu

  Kolorowy wyświetlacz 246 x 322 pikseli. 2,6 cali.

 • Wodoszczelność

  Stopień wodoodporności IPX7.

FUNKCJA POWER GUIDE: PANUJ NAD SWOIM WYSIŁKIEM

Z funkcją Power Guide, która rekomenduje na ekranie docelowe wartości mocy podczas jazdy. Pozwala to kontrolować wysiłek i poprawić jakość treningu.

FUNKCJA CLIMB PRO: SPRAWDŹ TRUDNOŚCI DO POKONANIA

Wyświetl różnice wysokości i pozostałe wzniesienia do pokonania podczas podjazdu, aby ocenić swój wysiłek dzięki funkcji planowania podjazdów ClimbPro, która jest teraz dostępna na każdej trasie, bez konieczności jej uprzedniego pokonania; Wyświetlaj podjazdy na swoim Edge i w aplikacji Garmin Connect™ na smartfonie.

ŁADOWARKA SŁONECZNA POWER GLASS, ABY PRZEDŁUŻYĆ AKTYWNOŚĆ

Odkryj nowy EDGE 540 SOLAR, zapewniający niezwykle długie działanie baterii: do 60 godzin w trybie oszczędzania energii lub do 32 godzin przy normalnym użytkowaniu. Ponadto, dzięki pomysłowej funkcji ładowania słonecznego, możesz zyskać 25 minut autonomii na godzinę ładowania w trybie oszczędzania energii, gdy znajdujesz się w dzień na świeżym powietrzu. Nie martw się o żywotność baterii i w pełni wykorzystaj swoje urządzenie, gdziekolwiek jesteś.

DYNAMICZNE MONITOROWANIE OSIĄGNIĘĆ

Adaptacyjny coaching celowy: Wyświetlaj sugerowane codzienne treningi i zaproszenia do treningu na ekranie; skorzystaj ze spersonalizowanego coachingu, który dostosowuje się¹ do aktualnego obciążenia treningowego, regeneracji i nadchodzących wydarzeń.

LICZNIK POŁĄCZONY: INTELIGENTNE POWIADOMIENIA, CONNECT IQ, SYNCHRONIZACJA Z GARMIN CONNECT

Odbieraj e-maile, wiadomości i alerty bezpośrednio na urządzeniu Edge po sparowaniu z kompatybilnym smartfonem.

Pobierz dane oraz aplikacje i widżety z naszego sklepu Connect IQ.

Aplikacja Garmin Connect to tętniąca życiem społeczność internetowa, która pozwala użytkownikom łączyć się w podróży, uczestniczyć w wyzwaniach, a nawet udostępniać swoje osiągnięcia w mediach społecznościowych.

DYNAMIKA ROWEROWA

Skorzystaj z zaawansowanych wskaźników umożliwiających wgląd w to, jak zmieniają się Twoje osiągnięcia sportowe w różnych warunkach, takich jak pozycja, konfiguracja roweru, czas jazdy etc.

Rejestruj każdy szczegół swojej aktywności na rowerze górskim za pomocą nowych wskaźników, takich jak liczba, odległość i czas skoków.

ZAAWANSOWANE TRENINGI

Synchronizuj swoje treningi w TrainingPeaks® i w naszej społeczności internetowej Garmin Connect ™ bezpośrednio na urządzeniu Edge. Wyświetlaj zaplanowane treningi i łatwo przechodź do odpowiednich zadań.

GENERATOR POPULARNYCH TRAS TRENDLINE

Korzystając z miliardów kilometrów tras pobranych przez rowerzystów, Edge 540 SOLAR proponuje najlepszą dla Ciebie trasę na podstawie najczęściej uczęszczanych dróg i szlaków.
Spędzaj więcej czasu na pedałowaniu, a mniej na oczekiwaniu dzięki funkcji planowania trasy, która jest dwa razy szybsza niż w poprzednich modelach.

NAWIGACJA: MAPA ROWEROWA GARMIN, KOMUNIKATY GŁOSOWE, POWRÓT DO MIEJSCA STARTU

Pedałuj z fabrycznie zapisanymi mapami, które dostarczają informacji o danych dotyczących wysokości i ciekawych miejscach oraz pozwalają znaleźć adresy.

Dzięki funkcjom szczegółowej nawigacji i alertom, które ostrzegają o nadchodzących zmianach kierunku, nigdy się nie zgubisz.

Urządzenie Edge 540 SOLAR pomoże Ci wrócić na właściwy szlak, jeśli z niego zboczysz lub poprowadzi Cię w miejsce startu, jeśli chcesz wrócić wcześniej do domu.

AKLIMATYZACJA DO ZMIAN TEMPERATURY I WYSOKOŚCI

Przygotuj się na każde warunki. Dowiedz się, jak reaguje Twoje ciało na różne warunki środowiska dzięki danym dotyczącym aklimatyzacji do zmian temperatury i wysokości.

POWAŻNIE TRAKTUJ SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

KOMPATYBILNOŚĆ Z VARIA:
Połącz Edge 540 SOLAR ze światłami i tylnym radarem Varia, aby samemu lepiej widzieć i być lepiej widocznym.

WYKRYWANIE WYPADKÓW
Edge automatycznie wysyła Twoją lokalizację do wcześniej zapisanych kontaktów alarmowych, jeśli wykryje incydent2.

ALARM ROWEROWY
Alarm rowerowy chroniony kodem PIN wysyła powiadomienie na Twój smartfon, jeśli Twój rower zostanie przestawiony, gdy nie ma Cię w pobliżu.

WIADOMOŚCI GRUPOWE
Utrzymuj kontakt z innymi podróżnikami.

KOMPATYBILNY Z ROWERAMI ELEKTRYCZNYMI

Wyświetl ekran stanu i pola danych dotyczące roweru elektrycznego, a także stan systemu i komunikaty ostrzegawcze. Podczas aktywności widzisz również informacje dot. poziomu wspomagania, włączonego biegu, zużycia baterii i inne.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

Tylko urządzenie:
Edge 540 SOLAR
Wspornik standardowy
Wspornik przedni
Mocowanie
Kabel USB-C
Dokumentacja

INFORMACJE TECHNICZNE

Wszystkie informacje techniczne znajdziesz tutaj: https://www.garmin.com/fr-FR/p/798925

Wgrywanie