• Najlepiej oceniany
1/16
kalenji

Majtki damskie Decathlon 3 sztuki

Kod produktu: 8853950

5,0 (1)

74,99 zł 25,00 zł/pce

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Bezszwowe majtki, które sprawdzą się podczas treningu. Pomagają zachować suchą skórę: techniczny materiał odprowadza wilgoć.

Majtki sportowe, które pokochasz od pierwszego treningu. Zastosowana technologia bezszwowa ogranicza ocieranie. Są eleganckie i stabilnie leżą, więc możesz ruszać się do woli!

  • Rozciągliwość

    5% elastanu: majtki, które stabilnie leżą, podążając za Twoimi ruchami.

  • Odprowadzanie potu

    Odprowadzający wilgoć materiał pomaga zachować suchą skórę.

  • Lekkość

    Majtki wagi piórkowej: 21 g w rozmiarze M/L.

Bezszwowe majtki umożliwiające swobodę ruchów

Podczas treningu swoboda ruchów ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie proponowane przez nas majtki sportowe zawierają elastan, który nadaje materiałowi elastyczność. Efekt? Bielizna podąża za każdym Twoim ruchem i nie przesuwa się.
Skupiliśmy się również na kroju. Zastosowany tutaj fason pozwala uzyskać dużą swobodę ruchów na wysokości pachwin, jednocześnie zakrywając i modelując pośladki.

W jaki sposób oddychające majtki pomagają zachować suchą skórę podczas treningu?

Niezależnie od tego, czy uprawiasz bieganie, czy inną dyscyplinę, masz jeden cel: dać z siebie wszystko. Oznacza to, że często będziesz się pocić, co nie jest najprzyjemniejszym doznaniem w sporcie.
Z myślą o Twoim komforcie zaprojektowaliśmy oddychającą bieliznę. Przewiewność materiału została zoptymalizowana w strefach wzmożonej potliwości, np. u dołu pleców. Wybraliśmy syntetyczny materiał, który usprawnia odprowadzanie wilgoci.

Zalety zastosowania technologii "seamless" w bieliźnie

Te majtki wykonane są z jednego materiału. Technologia "seamless" ogranicza podrażnienia i ocieranie powodowane przez szwy. Zmniejszenie liczby szwów do minimum pozwala również uzyskać bieliznę sportową, która jest bardziej cienka i dyskretnie układa się pod ubraniem.

Jak prać majtki sportowe?

Te przeznaczone dla osób intensywnie uprawiających sport majtki zostały zaprojektowane z myślą o częstym praniu. Radzimy prać je w temperaturze nieprzekraczającej 30°C, w siatce do prania (sprzedawanej osobno pod kodem 8505236).
Używać środków piorących w płynie, nie w proszku. Nie stosować zmiękczaczy. Mogą one wpływać niekorzystnie na oddychalność materiałów.
Nie suszyć w suszarce.

Skład

Materiał główny 95% Poliamid, 5% Elastan

Testy

Testy przeprowadzane regularnie przez zewnętrzne laboratorium pozwalają potwierdzić zgodność produktu z naszymi wymogami w zakresie jakości.
Ten produkt został poddany testom prania i suszenia sprawdzającym trwałość koloru i fasonu. Te majtki sportowe przeszły również test odprowadzania wilgoci. Celem było sprawdzenie, czy materiał wchłania i odprowadza wilgoć na zewnątrz.

Zatwierdzony przez

Te majtki sportowe zostały przetestowane i zatwierdzone przez 10 biegaczek podczas treningu biegowego w plenerze. Następnie biegaczki testowały je jeszcze przez 6 miesięcy.

Wgrywanie