subea

Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

Kod produktu: 8549879

0,0 (3816)

119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Turkusowo-zielony / Blada mięta

Rozmiar: XS

Jak wybrać rozmiar?

Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

  Easybreath, 1. pełnotwarzowa maska do snorkelingu na świecie, dostępna dla dzieci (6 - 10 lat), aby mogły widzieć i oddychać pod wodą jak na lądzie.

  Maska do snorkelingu w rozmiarze dostosowanym do dziecięcej budowy twarzy, z panoramicznym polem widzenia i możliwością oddychania przez nos i usta, przybliża możliwość eksploracji podwodnego świata.

  Kup razem z

  Podobne produkty

  • Łatwe użytkowanie

   Maska pełnotwarzowa zapewnia naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.

  • Ograniczenie parowania

   Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

  • Pole widzenia

   Panoramiczne pole widzenia 180°.

  • Szczelność

   Fajka "dry-top-release" ogranicza wpływanie wody i zapobiega blokowaniu pływaka.

  Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
  Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
  Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

  Przed każdym użyciem sprawdź maskę Easybreath, w szczególności tę należącą do dziecka

  - Chwyć dłonią fajkę i poruszaj nią w prawo i lewo. Kulka musi podążać na tym ruchem bez przeszkód;
  - Sprawdź obecność, stan i poprawne ułożenie uszczelki;
  - Sprawdź czy wszystkie zawory są na swoim miejscu, czy nie są odkształcone i czy dobrze przylegają do podłoża;
  - Sprawdź ogólny montaż maski, czy nie ma błędu na łączeniu kołnierza z ramką i szybą;
  - Nigdy nie używaj maski bez fajki.

  Co zrobić jeśli maska paruje?

  W razie pojawienia się pary przed oczami, zachęcamy do powtórzenia uprzednio opisanych 4 etapów, poprawnego ułożenia maski na twarzy i sprawdzenia, czy rozmiar maski Easybreath jest dobrze dobrany do twarzy. Jeśli problem nadal jest obecny zaprzestań korzystania z maski i udaj się do najbliższego sklepu Decathlon.

  Bezpieczeństwo podczas snorkelingu

  Snorkeling to prosta, przyjemna aktywność dla całej rodziny! Oddychanie przez fajkę, jest większym wyzwaniem niż zwykłe pływanie. Jeśli czujesz zmęczenie, odczuwasz brak powietrza, czy nawet masz zawroty głowy, zdejmij maskę i wyjdź z wody.
  Korzystanie z tego produktu nie jest wskazane jeśli masz problemy krążeniowo-sercowe lub oddechowe (infekcję płuc, anginę, astmę, nadciśnienie, choroby serca, etc). W razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim lekarzem.

  Czym jest Easybreath?

  Maska Easybreath Junior jest pełnotwarzową maską do snorkelingu stworzoną przez Decathlon. Z panoramicznym polem widzenia pod kątem 180°, systemem anty-fog i łatwością do zakładania, maska Easybreath Subea jest idealnym produktem dla dzieci od 6 do 10 lat, pragnących poznawać morskie głębiny. Wyposażona jest w najnowszą innowację, system "dry-top-release", który pozwala uniknąć zablokowania oddechu podczas zalania falą lub przy wynurzaniu głowy nad wodę.

  Jak działa maska Easybreath?

  Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się pary na szybie w masce. Powietrze nasycone wilgocią i CO₂ odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze jest stale wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

  Czy można nurkować w masce Easybreath Junior?

  Maska do snorkelingu Easybreath Junior nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Skądinąd, podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

  Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

  Dzięki swojej budowie maska Easybreath Decathlon jest idealna dla dzieci, najczęściej obserwujących podwodny świat z powierzchni.
  Wybór tej maski pełnotwarzowej do snorkelingu polecamy w przypadku, gdy dziecko poszukuje przede wszystkim bardzo dużego komfortu oddychania i szerokiego pola widzenia.

  Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody?

  Maska wykorzystuje technologię Dry-top. Ten system został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach, w razie zanurzenia, lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno. Fajka posiada pływak, który podnosi się, aby zamknąć otwór, gdy fajka jest zanurzona pod powierzchnię wody. Gdy tak się zdarzy, pamiętaj o tym, aby dmuchnąć wyjmując fajkę z wody, aby upewnić się, że pływak opadnie w dół.

  Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać?

  Maska Easybreath Junior jest odpowiednia dla dzieci od 6 do 10 lat i dostępna jest w jednym rozmiarze: XS.
  Maska pełnotwarzowa dostępna jest także w rozmiarach dla osób powyżej 10 lat, w 2 rozmiarach pasujących do 90% twarzy.
  Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

  Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath?

  Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są również dostępne za pośrednictwem internetu: Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8559605, biała zatyczka - 8590394.

  Na co muszę uważać używając maskę Easybreath?

  Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski powierzchniowej Easybreath dla dzieci XS (6 -10 lat) z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

  Wymiary zdemontowanej maski


  Wysokość: 23 cm.
  Szerokość: 15 cm.
  Grubość: 11 cm.

  Gwarancja

  Dostępność części zamiennych koniecznych do użytkowania produktu: 2 lata.

  Skład

  Spódnica 100% Silikon Oprawka gogli narciarskich 100% Polipropylen Fajka nurkowa 100% Poliwęglan-akrylonitryl-butadien-styren Szyba maski do nurkowania 100% Poliwęglan

  Porady dotyczące przechowywania

  Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

  Ograniczenia

  Nieodpowiednia <6lat, do intensywnego pływania oraz na bezdechu.

  Porady dotyczące konserwacji

  Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

  Instrukcja

  Aby dowiedzieć się więcej na temat tego produktu, sprawdź instrukcja