subea

Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

4,8 (115)

109,99 zł 119,99 zł - 10,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 119,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać za 30 dni

Kolor:

Jasny niebieskozielony / Jasny miętowy
Otrzymaj +100 pkt za zakup tego produktu 

Darmowy odbiór w sklepie

Darmowy zwrot

Pomoc specjalisty

Easybreath, 1. pełnotwarzowa maska do snorkelingu na świecie, dostępna dla dzieci (6 - 10 lat), aby mogły widzieć i oddychać pod wodą jak na lądzie.

Maska do snorkelingu w rozmiarze dostosowanym do dziecięcej budowy twarzy, z panoramicznym polem widzenia i możliwością oddychania przez nos i usta, przybliża możliwość eksploracji podwodnego świata.

Kod produktu:

8549879

 • Łatwość oddychania

  Maska pełnotwarzowa zapewnia naturalne oddychanie przez nos i/lub usta.

 • Ograniczenie parowania

  Wyjątkowy system cyrkulacji powietrza zapobiega zaparowaniu maski.

 • Pole widzenia

  Panoramiczne pole widzenia 180°.

 • Szczelność

  Fajka z systemem "dry-top-release" ograniczającym wlewanie się wody od góry.

 • Odprowadzanie wody

  Zawór spustowy u dołu maski do odprowadzania wody przy podnoszeniu głowy.

 • Dostosowanie do budowy anatomicznej

  Rozmiar XS z silikonowym kołnierzem, zapewniającym komfort i szczelność.

Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS
Maska do snorkelingu dla dzieci Subea Easybreath powierzchniowa JR XS

Bezpieczeństwo podczas snorkelingu

Snorkeling to prosta, przyjemna aktywność dla całej rodziny! Oddychanie przez fajkę, jest większym wyzwaniem niż zwykłe pływanie. Jeśli czujesz zmęczenie, odczuwasz brak powietrza, czy nawet masz zawroty głowy, zdejmij maskę i wyjdź z wody.
Nie używaj tego produktu jeśli masz problemy krążeniowo-sercowe lub oddechowe (infekcję płuc, anginę, astmę, nadciśnienie, choroby serca, etc). W razie wątpliwości skontaktuj się ze swoim lekarzem.

Czym jest Easybreath?

Maska Easybreath Junior jest pełnotwarzową maską do snorkelingu stworzoną przez Decathlon. Z panoramicznym polem widzenia pod kątem 180°, systemem anty-fog i łatwością do zakładania, maska Easybreath Subea jest idealnym produktem dla dzieci od 6 do 10 lat, pragnących poznawać morskie głębiny. Wyposażona jest w najnowszą innowację, system "dry-top-release", który pozwala uniknąć zablokowania oddechu podczas zalania falą lub przy wynurzaniu głowy nad wodę.

Jak działa maska Easybreath?

Wdychane świeże powietrze wlatuje na szybę, zanim dotrze do nosa i ust za pośrednictwem zaworów nosowych. To nieustannie wlatujące chłodne powietrze ogranicza pojawianie się pary na szybie w masce. Powietrze nasycone wilgocią i CO² odprowadzane jest kanałami znajdującymi się wewnątrz ramki, które prowadzą do fajki. Powietrze jest stale wymieniane. Strumienie powietrza wlatującego i wylatującego są oddzielone, aby móc oddychać wyłącznie świeżym powietrzem.

Czy można nurkować w masce Easybreath Junior?

Maska do snorkelingu Easybreath Junior nie jest dostosowana do nurkowania. Objętość powietrza zawarta w tej masce do snorkelingu jest o wiele większa niż w tradycyjnej masce nurkowej. Od głębokości 1 m nacisk maski na twarz pod wpływem ciśnienia wody zaczyna być odczuwalny. Skądinąd, podczas nurkowania bezdechowego niezbędne jest wyrównywanie ciśnienia w uszach. Z maską Easybreath Subea jest to niemożliwe, ponieważ nie ma dostępu do nosa.

Dlaczego warto wybrać maskę Easybreath zamiast tradycyjnej maski z fajką?

Dzięki swojej budowie maska Easybreath Decathlon jest idealna dla dzieci, najczęściej obserwujących podwodny świat z powierzchni.
Wybór tej maski pełnotwarzowej do snorkelingu polecamy w przypadku, gdy dziecko poszukuje przede wszystkim bardzo dużego komfortu oddychania i szerokiego pola widzenia.

Jak działa system Dry top zapobiegający wlewaniu się wody?

Został stworzony, aby zapobiegać wlewaniu się wody przez fajkę, kiedy pływa się w małych, krótkich falach lub kiedy użytkownik zbyt mocno przechyla głowę do przodu, aby obserwować dno. Fajka wyposażona jest w pływak, który, podczas zanurzenia, podnosi się w górę fajki, aby zatkać jej otwór. W razie zanurzenia pomyśl, aby dmuchnąć wypływając na powierzchnię, aby być pewnym, że pływak opadnie z powrotem w dół.

Jaki rozmiar maski Easybreath wybrać?

Maska Easybreath Junior jest odpowiednia dla dzieci od 6 do 10 lat i dostępna jest w jednym rozmiarze: XS. Maska pełnotwarzowa dostępna jest także w rozmiarach dla osób powyżej 10 lat, w 2 rozmiarach pasujących do 90% twarzy.
Powyżej 10 lat i dla osób z małą twarzą wybrać należy rozmiar S/M, dla osób z dużą twarzą rozmiar M/L.

Czy z maską Easybreath mogę nosić swoje okulary?

Większość oprawek okularowych uniemożliwia zapewnienie szczelności maski, ponieważ odkształcają one kołnierz. Dlatego używanie maski Easybreath z okularami korekcyjnymi jest skomplikowane.
Subea stworzyła szkła korekcyjne, które mocuje się wewnątrz maski za pomocą przyssawek. Możesz osobno wybrać korekcję dla każdego szkła (od -1 do -6) i zamocować je zgodnie ze swoimi potrzebami.

Czy w razie zniszczenia jest możliwość naprawienia maski Easybreath?

Tak, przedłuż trwałość maski Subea Easybreath! Serwis posprzedażowy jest dostępny w sklepach Decathlon. Części zamienne są również dostępne za pośrednictwem internetu: Kody części: pasek - 8316952, zawór - 8363399, rurka - 8559605, biała zatyczka - 8590394.

Na co muszę uważać używając maskę Easybreath?

Uwaga na piasek! Unikaj kontaktu maski powierzchniowej Easybreath dla dzieci XS (6 -10 lat) z piaskiem, który mógłby zarysować szybę. Jeśli na masce jest piasek, unikaj zatrzaskiwania fajki na siłę. Wypłucz maskę i fajkę przed złączeniem ich ze sobą. Piasek może także zablokować pływak znajdujący się wewnątrz fajki. Energicznie wypłucz fajkę lub użyj klucza, wkładając go do otworów wentylacyjnych z tyłu fajki, aby odblokować pływak, a następnie wypłucz fajkę.

Wymiary zdemontowanej maski


Wysokość: 23 cm.
Szerokość: 15 cm.
Grubość: 11 cm.

Skład

Skirt 100% Silikon Frame 100% Polipropylen (PP) Tube 100% Poliwęglan/akrylonitrylo-butadienowo-styren (PC/ABS) Lens 100% Poliwęglan (PC)

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu, z dala od światła.

Ograniczenia

Nieodpowiednia <6lat, do intensywnego pływania oraz na bezdechu.

Porady dotyczące konserwacji

Po użyciu wypłukać w czystej wodzie. Do czyszczenia szkieł należy używać odpowiednich akcesoriów: specjalnej ściereczki z mikrofibry lub sprayu do okularów (gama akcesoriów ORAO).. Zostawić do wyschnięcia w miejscu suchym i przewiewnym.

Wgrywanie