4fizjo

Stabilizator stawu barkowego 4FIZJO

45,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Uniwersalny

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na zniżki 

Sprzedawane i wysłane przez 4FIZJO

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Stabilizator stawu barkowego 4FIZJO

Kup razem z

Podobne produkty

W leczeniu różnego rodzaju kontuzji bardzo ważna jest stabilizacja uszkodzonych struktur. Podobnie jest ze stawem barkowym. Nawet niewielki uraz w jego okolicach może powodować znaczne ograniczenie jego funkcjonalności. Uniemożliwia to też wykonywanie swobodnych ruchów kończyną górną.

Jesteś osobą z urazem barku, a może niedawno przeszedłeś kontuzję stawu ramiennego? W powrocie do pełnej sprawności wesprze Cię odpowiednio dobrany stabilizator ramienia. Pomoże on zmniejszyć obrzęk stawu barkowego. Już teraz zaufaj ortezie na bark 4FIZJO!

✔️ Materiał: miękki, perforowany

✔️ Produkt Medyczny ✅

✔️ Certyfikat CE ✅

Stabilizator na bark i ramię jest wykonany z lekkiego, perforowanego i przewiewnego materiału. Ta oddychająca tkanina zapewnia naturalną cyrkulację powietrza, co zwiększa komfort użytkowania. Idealnie dopasowuje się do ciała, modelując i tworząc tzw. drugą skórę.

Co więcej, orteza barku ma mocną klamrę prowadzącą, która gwarantuje pewne i bezpieczne zapięcie. Dzięki tej właściwości orteza stabilizująca nie będzie się przesuwała ani spadała podczas codziennych aktywności.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy