ALLNUTRITION

Kolagen FLEX ALL COMPLETE 400g Cytryna

43,99 zł
0,11 zł/kg

Smak:

Cytryna

Rozmiar: 400 g

Sprzedawane i wysyłane przez: SFD

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do SFD
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

FLEX ALL COMPLETE i jego główny składnik - kolagen, przede wszystkim regeneruje i utrzymuje w zdrowiu: torebkę stawową, chrząstki, kości oraz więzadła.

Opis

DLACZEGO FLEX ALL COMPLETE?
Chrząstka stawowa nazywana tkanką chrzęstną, zapobiegająca ścieraniu się kości stykających się ze sobą. W dojrzałym wieku , chrząstka stawowa nie ma zdolności regeneracyjnych co przekłada się na możliwość pojawienia się jej ubytków.

Dzięki FLEX ALL COMPLETE przyspieszysz regenerację oraz wspomożesz odbudowę zniszczonej struktury chrząstki, które pobudzają produkcję kolagenu oraz przywracają sprężystość stawów. Najskuteczniejsze w tym procesie regeneracji są łatwo przyswajalne składniki, dostępne w formie proszku.

FLEX ALL COMPLETE to produkt, którego głównym składnikiem jest kolagen. Kolagen to białko pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ponadto posiada szereg składników wspomagających. Należy do nich witamina C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i skóry.
PRZYSPIESZA REGENERACJĘ POURAZOWĄ
KOLAGEN ŁAGODZI SZTYWNOŚCI STAWÓW
NIE ZAWIERA BARWNIKÓW!
ZAWIERA TYLKO SPRAWDZONE I BEZPIECZNE SKŁADNIKI
OCHRONA STAWÓW, CHRZĄSTEK, ŚCIĘGIEN, WIĘZADEŁ ORAZ TKANKI KOSTNEJ
Niezależnie od tego, jaki sport uprawiasz, jesteś narażony na kontuzje związane z układem ruchowym. FLEX ALL COMPLETE i jego główny składnik - kolagen, przede wszystkim regeneruje i utrzymuje w zdrowiu: torebkę stawową, chrząstki, kości oraz więzadła. FLEX ALL COMPLETE zawiera szereg substancji, witamin i minerałów.

Opis produktu

Wartość odżywcza

Hydrolizowany kolagen: 10000 mg
L-prolina: 1200 mg
Siarczan Glukozaminy: 300 mg
MSM: 300 mg
Witamina C: 200 mg
Magnez: 60 mg
Witamina B6: 5 mg

Oceny użytkowników

Wgrywanie

Opis produktu

Wartość odżywcza

Hydrolizowany kolagen: 10000 mg
L-prolina: 1200 mg
Siarczan Glukozaminy: 300 mg
MSM: 300 mg
Witamina C: 200 mg
Magnez: 60 mg
Witamina B6: 5 mg

Skład i konserwacja

Skład

50% hydrolizowany kolagen, 29% kompleks węglowodanów, 6% l-prolina, 1,5% siarczan glukozaminy, 1,5% metylosulfonylometan (MSM), kwas askorbinowy - witamina C, cytrynian magnezu, chlorowodorek pirydoksyny - witamina B6, stabilizator E414, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, aromat, substancja słodząca: sukraloza.