atomic

Kask narciarski Atomic Revent Black

359,00 zł 449,00 zł - 90,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 449,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 63-65 cm

Otrzymaj +350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SnowSport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kask narciarski Atomic Revent Black

Kup razem z

Podobne produkty

Kask Atomic Revent Black 2023 to nowoczesny kask dla miłośników jazdy w stylu all-mountain. Najważniejszą cechą kasku jest jego wytrzymałość oraz ochrona przed uderzeniami. W tym przypadku zostało to perfekcyjnie rozwiązane dzięki technologii In-Mold wraz z rdzeniem Holo Core. To połączenie zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Kask Atomic Revent Black 2023 posiada zaawansowany system wentylacji Aircon, utrzymujący idealną temperaturę podczas jazdy. Błyskawiczne dopasowanie dzięki Fit System gwarantuje pełną indywidualność i komfort użytkowania. Czarny, lekki kask dla miłośników klasyki i wygody. Gogle do kupienia oddzielnie.

CECHY KASKU ATOMIC REVENT BLACK 2023:

  • Technologia HOLO CORE - to unikalna struktura “wytłaczanki do jajek” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu, zapewniając wysoką amortyzację. Oznacza to do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego normy.
  • 360° Fit System - to progresywny system, który pozwala doskonale dopasować kask do rozmiaru, a także kształtu głowy. Dla 100% wygody można także dopasować wysokość kasku.
  • IN-MOLD SHELL – charakteryzuje konstrukcja kasku oparta na połączeniu pianki EPS, która znajduje się wewnątrz skorupy zbudowanej z poliwęglanu co w rezultacie daje bardzo bezpieczną, wytrzymałą i lekką konstrukcję.
  • Aircon Venting - kanaliki powietrza umieszczone między poszczególnymi warstwami i specjalne otwory wentylacyjne, które odprowadzają ciepłe powietrze na zewnątrz i skutecznie chronią przed przepoceniem.
  • Wyjmowana wyściółka nadająca się do prania - wyściółka World Cup Lining spełnia dokładnie te same standardy co w hełmach zawodniczych jednak dzięki zastosowaniu systemu mocowania na rzepy można ją wyciągnąć i wyprać.
  • Unikatowy design
  • Wygoda użytkowania
  • Rozmiary: S (51-55cm), M (55-59cm), L (59-63cm), XL (63-65cm)

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy