atomic

Kask narciarski dla dzieci Atomic Four Junior Scuba Blue 2023

239,00 zł 349,00 zł - 110,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 349,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: S

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Kask narciarski Atomic Four Junior Scuba Blue 2023

Kup razem z

Podobne produkty

Kask Atomic Four Junior Scuba Blue 2023 to idealne rozwiązanie dla najmłodszych narciarzy, którym trzeba zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo na stoku. Ochronę przewyższającą standardy zapewniają konstrukcja In-Mold Shell w połączeniu z Holo Core. Kask
jest niezwykle lekki, a zarazem wytrzymały w takim samym stopniu jak kaski dla dorosłych. Kask Atomic Four Junior Scuba Blue 2023 jest wyposażony w zaawansowany system chłodzenia, który wypycha gorące powietrze na zewnątrz kasku. Systemy dopasowania 360◦ Fit pozwalają na bardzo wygodne użytkowanie. Wyściółka Full Cap nadaje się do wyjęcia oraz wyprania. Bezpieczeństwo oraz dobra zabawa na stoku zagwarantowane.

CECHY KASK ATOMIC FOUR JUNIOR SCUBA BLUE 2023:

- Model idealny dla dzieci
  • Technologia HOLO CORE - to unikalna struktura “wytłaczanki do jajek” tworzy rozszerzoną strefę zgniotu, zapewniając wysoką amortyzację. Oznacza to do 30% wyższą ochronę przed uderzeniami, niż wymagają tego normy.
  • FIT 360° Fit System - to progresywny system, który pozwala doskonale dopasować kask do rozmiaru, a także kształtu głowy. Dla 100% wygody można także dopasować wysokość kasku.
  • IN-MOLD SHELL – charakteryzuje konstrukcja kasku oparta na połączeniu pianki EPS, która znajduje się wewnątrz skorupy zbudowanej z poliwęglanu co w rezultacie daje bardzo bezpieczną, wytrzymałą i lekką konstrukcję.
  • Wyjmowana wyściółka
  • Klips zabezpieczający gogle - Umieszczony w tylnej części klips jest prosty w obsłudze i skutecznie chroni twoje gogle przed zsunięciem się z kasku.
  • Rozmiary: XXS(46-48cm), XS (48-52cm), S (51-55cm)

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy