atomic

Narty Atomic Redster S9 REVOshock S + wiązania X 12 GW 2024 160 cm

3399,00 zł 3499,00 zł - 100,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3499,00 zł

339,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 160 cm

Otrzymaj +3350 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Atomic Redster S9 REVOshock S + wiązania X 12 GW 2024 160 cm

Kup razem z

Podobne produkty

Revoshock C zapewniają prędkie skręcanie i stabilność podczas jazdy. Narty Atomic Redster S9 REVOshock S + wiązania X 12 GW 2024 wyposażono w najnowocześniejszą osiągnięcie inżynieryjne jakim jest technologia Revoshock firmy Atomic! Redster S9 Revoshock C przyspiesza na każdym zakręcie i pochłania oblodzone poranne ratraki, zapewniając stabilną i wydajną jazdę. Konstrukcja Ultrawall zapewnia narciarzom moc i przyczepność na krawędziach dzięki pełnej ściance bocznej i trwałości wykończenia dziobów. Atomic Redster S9 Revoshock to narty slalomowe wykonane na bazie 65-letniego doświadczenia Atomic w wyścigach. Technologia Revoshock zapewnia szybkie skręty i stabilność jazdy.
Podwójna warstwa laminatu Titanium Powered współpracuje z rdzeniem Power Woodcore, aby narty były sztywne i żwawe od krawędzi do krawędzi. Redster S9 Revoshock C sprawi, że będziesz skręcać na torach z otwartego do zamkniętego z uśmiechem na twarzy. Warstwa jak i sposób wykończenia ślizgu, czyli WorldCup Base Finish (struktura ślizgu używana podczas przygotowania nart dla profesjonalistów) jest także aspektem zapożyczonym z desek dla zawodowców. Wszystko to po to, abyś mógł poczuć się jak jeden z uczestników rywalizacji w Pucharze Świata. Profilowi narty Active Camber sprawia, że zyskujesz absolutną pewność, że na wirażach Twoje race'owe narty właściwie przez całą swoją długość krawędzi będą mieć kontakt z nawierzchnią stoku - jest to najbardziej dogodne dla wszystkich zwolenników wysokich prędkości, którzy jednocześnie wręcz uwielbiają slalomowe śmiganie na trasie. Profil i jego geometria - to najbardziej zaawansowane rozwiązanie wykorzystywane w nartach sportowych, których przeznaczeniem jest prędka jazda po przygotowanej trasie i zmrożonym podłożu.

Active Camber (prezentowany powyżej na grafice) zapewnia wyjątkowo gładką jazdę nawet podczas szybkich przeskoków z krawędzi na krawędź. Narty te docenią szczególnie doświadczeni narciarze o dużych umiejętnościach którzy preferują bardziej siłowy styl jazdy.. Krótki promień pomaga wycinać ciasne, podkręcone łuki, a rdzeń Power Woodcore z tytanowymi wkładkami gwarantuje stabilność. Wyjątkowo szybkie, precyzyjne i łatwe w obsłudze – czy jesteś gotowy na podbój tras?
Narty Atomic Redster S9 REVOshock S + wiązania X 12 GW 2023:
KONSTRUKCJA

 • Revoshock S
 • Power Woodcore
 • TI Powered
 • Dura Cap Sidewall
 • Structured Topsheet
 • World Cup Base Finish
 • Side Edge Angle: 87°
 • Base Edge Angle: 0.8°

Technologie w nartach Atomic Redster S9 Revoshock 2023

RevoshockRevoshock to seria modułów ze stali sprężynowej pokrytych elastomerem pochłaniającym uderzenia. Moduły pracują w harmonii, pochłaniając uderzenia i wstrząsy, zanim dotrą do twoich stóp - jak wbudowany system zawieszenia. Revoshock przekierowuje pochłoniętą energię na krawędzie, tworząc potężne przyspieszenia z każdego zakrętu.Co to jest Revoshock S?Revoshock S eliminuje drgania, tworząc płynną, stabilną jazdę, która nadal pozwala na szybkie przechodzenie od krawędzi do krawędzi."Niezależnie od tego, czy jeździsz na prostej, czy wykonujesz szybkie skręty na swoich granicach, sprawdzony w wyścigach Redster Revoshock zapewnia płynniejszą i bardziej precyzyjną jazdę na nartach. A ponieważ narty pozbawione wibracji dają większą pewność siebie, będziesz jeździć na nartach mocniej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej." Ultrawall to wytrzymały nowy sidewall zastosowany w nowej serii nart Redster Revoshock firmy Atomic, Ultrawall składa się ze ścianki bocznej od podstawy do górnej warstwy, która zapewnia kontrolowane przenoszenie mocy, lepszą przyczepność krawędzi i lepsze przyspieszenie. Wykończony zaokrąglonym Dura Cap, Ultrawall zapewnia wyjątkową odporność na zadrapania i wgniecenia.

Power Woodcore
Połączenie trwałego drewna jesionowego i lekkiej elastycznej topoli. Dzięki tej technologii narty są trwałe i stabilne, jednocześnie zachowują swój sportowy charakter. Niezbędne dla nart o wysokich osiągach, dla których istotnym elementem jest stosunek wagi do wytrzymałości.

Titanium Powered
Z dołu i z góry rdzeń zabezpieczono warstwą tytanu, która absorbuje wstrząsy i poporawia sztywność skrętną, a także zapewnia dużą stabilność podczas jazdy.

WIĄZANIA ATOMIC X 12 GW 2024:
Zaawansowane technicznie wiązania pozwalające zwiększyć wydajność i prędkość. Idealne dla osób, które pragną profesjonalnych osiągów. Zakres siły wypięcia od 4 do 12, dzięki któremu gwarantują idealne przekazywanie energii, absolutną kontrolę i fantastyczne osiągi prędkości. Ponadto są zaopatrzone w technologię Full Flex, która zapewnia zachowania naturalnej linii wygięcia nart tuż pod wiązaniem, a także stabilne oddawanie energii w trakcie skrętu. Do regulacji bez użycia narzędzi!

Cechy

 • Locking Brakes
 • Full Flex
 • Elevated Brakes,
 • Toolless Length Adjustment
 • Automatic Toe Adaption
 • TÜV certified
 • Auto GripWalk Compatible
 • Alpine A (Adult) +
 • GripWalk A (Adult)

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy