atomic

Narty Zjazdowe Atomic Cloud Q9 + wiązania M 10 GW 2023

1999,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 147 cm

Otrzymaj +1950 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Snowsport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Narty Zjazdowe Atomic Cloud Q9 + wiązania M 10 GW 2023

Kup razem z

Podobne produkty

Narty Atomic Cloud Q9 + wiązania M 10 GW 2023 to jeden z najlepszych damskich nart. Zdecydowany i pewny siebie topowy przedstawiciel tej kobiecej serii. Zbudowana z myślą o narciarkach z zaawansowanymi umiejętnościami technicznymi. Najlepsza opcja dla narciarek, które lubią prędką jazdę i czują pewność siebie podczas jazdy na przygotowanych stokach. Technologia Servotec Light gwarantuje wysoce gustowną i wypełnioną komfortem jazdę po białym sztruksie. Ekskluzywna narta dla wyrafinowanych w swych wyborach narciarek.Narty Atomic Cloud Q9 + wiązania M 10 GW 2023 to narty dla kobiet do szusowania po białym stoku długimi i płynnymi zakrętami. Doświadczysz z nimi poczucie pełnego panowania nad nimi. Rdzeń Light Woodcoore wspomaga w osiąganiu doskonałych rezultatów. Klasyczny styl i biała kolorystyka dodadzą zdecydowanie szyku do Twojej doskonałej jazdy. Bielą i swoją techniką od teraz będziesz mogła bez trudu olśnić na stoku absolutnie wszystkich. 

Active Camber to kolejna technologia dedykowana wyłącznie dla znawczyń tematu. Pozwala na wyjątkowo swobodne szusowanie nawet w przy błyskawicznej zmianie krawędzi. Austriacy zaopatrzyli damskie narty dla kobiet Cloud 11 w spory promień skrętu, co sprawia, że adrenalina podczas jazdy na stoku wyzwala się olbrzymimi porcjami, czyniąc jazdę jeszcze bardziej emocjonującą. Zastosowany rdzeń wykonany z drewna Light Woodcore minimalizuje wagę tych desek. Poprawia to ich zwinność, a także wzorowo neutralizuje wibracje. Całości dopełnia subtelny i wyjątkowo kobiecy wygląd tych nart – elegancka biel z minimalistycznymi, czarnymi dodatkami powoduje to, że narta prezentuje się równie znakomicie jak się prowadzi.
Narty Atomic Cloud Q9 + wiązania M 10 GW 2023 -
CECHY:
WAGA
2395g / 154cm (waga z płytą i wiązaniami)
PROFIL NART
Active Camber 0/100/0
KONSTRUKCJA
All-Condition Piste Shape, Dura Cap Sidewall, Light Woodcore, Densolite Core, Structured Topsheet
Structured Top Sheet - Wierzch NANO TPU – dodatkowo wzmocniona powierzchnia narty sprawia, że deski są jeszcze bardziej wytrzymałe i odporne, a ich eksploatacja i zużycie są mniejsze niż w konkurencyjnych modelach.
Light Woodcore, Densolite Core- lekki rdzeń wykonany z drewna topolowego i kompozytu, sprawia,
że narty są wytrzymałe i stabilne, a przy tym bardzo lekkie i wydajnie tłumią wibracje.
Cechy

  • Automatic Wing Adaptation
  • Snow Scraper
  • Toolless Length Adjustment
  • Easy Mounting
  • Barcode Holder
  • Beznarzędziowa regulacja
  • Auto GripWalk Compatible
  • TÜV Certified
  • Łatwe do zamontowania
  • Automatyczna regulacja wysokości

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy