Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Media 5
Media 6

Drewniana drabinka gimnastyczna BenchK 100

1235 zł

Kolor:

Beżowy

Sprzedawane i wysłane przez BenchK

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do BenchK

przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Drewniana drabinka gimnastyczna

Opis

Drabinka gimnastyczna wyprodukowana w Polsce zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001,PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego.
Bukowa drabinka BenchK 100 w pokoju motywuje użytkownika do podejmowania aktywności ruchowych. Drabinka gimnastyczna służy tak samo osobom dorosłym jak i dzieciom.
Drewniana drabinka gimnastyczna BenchK 100 to wart uwagi mebel sportowy. Korzystać z niej może każdy użytkownik, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej o wadze do 120 kg. Drabinka sportowa BenchK 100 pomoże poprawić rozwój fizyczny rodziców oraz może być pomocnikiem w celu zaangażowania ich dzieci do sportu. Regularne ćwiczenia przy drabince przyczynią się do rozwoju różnych grup mięśni, elastyczności kręgosłupa i stawów. Wspólne ćwiczenia dorosłych i dzieci przy drabince to dobry pomysł na spędzanie czasu w gronie rodzinnym.
Drabinka BenchK 100 zajmuje mało miejsca w pomieszczeniu. By ją zamontować, wystarczy wydzielić tylko 0,5 m2. Drabinka gimnastyczna bez problemu odnajdzie się w każdym pokoju. Wykonana jest z wysokiej jakości drewna bukowego na nowoczesnym sprzęcie, co zapewnia gładką powierzchnię drewna i idealnie dopasowane części drabinki sportowej.
Bukowa drabinka jest ręcznie olejowana naturalnym olejem dostosowanym do kontaktu z żywnością.
Zawiera zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).
Montaż do ściany nie jest możliwy do ścianki działowej cieńszej niż 12 cm oraz do ściany g-k. Decyzja o sposobie montażu, odpowiedzialność oraz stwierdzenie, który z nich nadaje się do zamontowania drabinki leży po stronie klienta.

Informacje techniczne

  • Miejsce aktywności Wewnątrz
  • Szerokość (w cm) 64 cm
  • Maksymalne obciążenie 120 kg
  • Wysokość (w cm) 220 cm
  • Długość (w cm) 67 cm
  • Poziom zaawansowania Każdy poziom

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Miejsce aktywności

Wewnątrz

Szerokość (w cm)

64 cm

Maksymalne obciążenie

120 kg

Wysokość (w cm)

220 cm

Długość (w cm)

67 cm

Poziom zaawansowania

Każdy poziom

Skład

Materiał: drewno bukowe, Kolor: jasny buk

Porady dotyczące przechowywania

Wewnątrz

Ograniczenia

Maksymalna waga użytkownika drabinki: 120 kg