blackwheels

Rolki szybkościowe Blackwheels Dynamic

219,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: 39/42

Otrzymaj +200 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Morele

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rolki Blackwheels Dynamic powstały z myślą o amatorach szybkiej jazdy. To model specjalnie dla tych, którzy opanowali sztukę jazdy na rolkach, jednak chcieliby poprawić szybkość i technikę.

Blackwheels Dynamic

Rolki Blackwheels Dynamic powstały z myślą o amatorach szybkiej jazdy. To model specjalnie dla tych, którzy opanowali sztukę jazdy na rolkach, jednak chcieliby poprawić szybkość i technikę, by jeździć jeszcze bardziej dynamicznie. Blackwheels Dynamic sprawdzą się zarówno podczas codziennej, rekreacyjnej jazdy, jak i podczas rolkowego treningu fitness. Dlaczego jeszcze warto na nie postawić? Są wygodne, łatwe w modyfikacji i wyglądają tak, że bez trudu skomponują się z pozostałymi elementami sportowego stroju.

Blackwheels Dynamic – jak jeździć szybko na rolkach?
Na pierwszy rzut oka rolki do jazdy szybkiej nie różnią się zbytnio od najpopularniejszych modeli. Cechą charakterystyczną, którą najłatwiej dostrzec, jest obecność trzech większych kółek zamiast czterech mniejszych. To właśnie dzięki tej konstrukcji udało się sprawić, że można odpychać się mocniej i jechać szybciej.

O tym, że szybka jazda na rolkach może być przyjemna i satysfakcjonująca, przekonał się już niejeden posiadacz tego typu sprzętu. Choć przyzwyczajenie się do takich rolek wymaga kilku chwil wolnego czasu, a dopracowanie detali jazdy wymaga nieco ćwiczeń, później zostaje już tylko czysta radość i przyjemność z dynamicznego pokonywania kolejnych kilometrów.

Koła 3 x 110 mm
Producent rolek Blackwheels Dynamic zdecydował się na układ trzech kółek o rozmiarze 110 mm. Koła umieszczone są w równych odstępach od siebie, z czego środkowe znajduje się w centralnym punkcie rolek. To właśnie takie ustawienie gwarantuje łatwiejsze odpychanie się i skręcanie, co przekłada się na jazdę szybką, ale jednocześnie wystarczająco stabilną.

Dla zapewnienia dłuższego toczenia się i łatwiejszego utrzymania wysokiej prędkości jazdy, koła zostały wyposażone w łożyska ABEC 7.
Szybka jazda wymaga sztywnego i stabilnego buta
Wysoka pozycja nad ziemią wymaga odpowiedniego trzymania i wsparcia kostki. W modelu Blackwheels Dynamic odpowiada za to specjalny system zapinania, a także skorupa usztywniająca tylną część buta. Dodatkowym wsparciem jest regulacja rozmiaru, pozwalająca na dostosowanie wielkości buta do grubości skarpety.

Dla większej wygody podczas jazdy zastosowano odpowiednią wyściółkę buta, a za poczucie stabilności nawet przy wyższej prędkości odpowiadają wysokie cholewki.

Trzystopniowy system zapinania dla jeszcze większego bezpieczeństwa
System zapinania rolek Blackwheels Dynamic składa się z trzech elementów. Pierwszym z nich jest klamra spinająca górną część skorupy. Obecne jest również sznurowanie, a także pasek na rzep w bucie wewnętrznym. Pasek umieszczono w taki sposób, by poprawiał również stabilność pięty. Dodatkowa tasiemka na języku pomaga w szybkim i łatwym zakładaniu rolek na stopy.
Rolki łatwe w przenoszeniu z miejsca na miejsce
W jaki sposób najłatwiej transportować rolki Blackwheels Dynamic? Można w tym celu wykorzystać tasiemki umieszczone z tyłu rolek. Tasiemki te mogą również służyć za pomoc podczas zakładania rolek.

One Step Adjustment
Regulacja rozmiaru rolek Blackwheels Dynamic odbywa się w tylko jednym, prostym kroku. Wystarczy wcisnąć przycisk, a następnie rozsunąć skorupę. W ustawieniu właściwego rozmiaru pomagają oznaczenia wytłoczone na skorupie rolki.
Uniwersalna płoza z aluminium
Wykonana z aluminium płoza jest lekka i trwała, co czyni ją odporną na trudy długotrwałej i intensywnej eksploatacji. Dodatkowo jej rozmiar pozwala na montaż czterech mniejszych kółek, co pozwala na zupełną zmianę charakterystyki jazdy.
Wygląd i wygoda nie stoją w sprzeczności
Projektanci rolek Blackwheels Dynamic zdecydowali się na dwie uniwersalne wersje kolorystyczne – szarą i czarną. Oznacza to, że rolki będą wyglądać świetnie niezależnie od tego, jaki strój sportowy do nich założymy. Wygląd nie kłóci się jednak z wygodą z uwagi na zastosowanie siatkowej tkaninie, pozwalającej na lepszą wentylację stopy.

Rozmiar EU Długość wkładki
36-39 23-25
39-42 25-27

  • Wiek Powyżej 10 lat i dorośli
  • Miejsce aktywności Na zewnątrz
  • Poziom zaawansowania Zaawansowany
  • Intensywność Dynamiczna
  • Stan produktu Nowy
  • Regulowana długość Regulowana długość
Wgrywanie

Wiek

Powyżej 10 lat i dorośli

Miejsce aktywności

Na zewnątrz

Poziom zaawansowania

Zaawansowany

Intensywność

Dynamiczna

Stan produktu

Nowy

Regulowana długość

Regulowana długość