Najlepiej oceniany
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3
Media 4
Najlepiej oceniany

Płachta biwakowa Tarp Bushmen Thermo-Tarp 3x3

325 zł

Kolor:

Oliwkowy / Oliwkowy

Sprzedawane i wysyłane przez: Bushmen Travel Gear

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Prosty zwrot do Bushmen Travel Gear
przez 30 dni

Pomoc specjalisty

Płachta biwakowa Tarp Bushmen Thermo-Tarp 3x3

Opis

THERMO-Trap
Specyfikacja:
Poliester 190D Ripstop
Wymiary 3×3 m
19 pętli
wodoodporność 15 000 mm

THERMO-Tarp 3x3 to najnowsza, większa wersja znakomicie przyjętej na rynku wodoodpornej płachty ratowniczej z warstwą termoizolacyjną. Tarp wykonany jest z niezwykle pakownego, lekkiego, wodoodpornego i co ważne, oddychającego materiału ze splotem ripstop polyester. Do tego praktyczny worek z uchwytami transportowymi. Materiał powlekany jest warstwą termoizolacyjną, co zwiększa komfort termiczny. Srebrne pokrycie znakomicie odbija ciepło ciała utrzymując komfort termiczny np. w czasie chłodnych nocy. W upalne dni odbija promienie słoneczne znacznie obniżając temperaturę pod tarpem. Co niezwykle istotne, warstwa termoizolacyjna chroni przed promieniowaniem UV! Produkt został przebadany co jest potwierdzone stosownym certyfikatem i posiada klasę UPF 50+. Dzięki wzmocnieniu taśmami i dogodnemu rozmieszczeniu pętli, płachtę można rozłożyć na wiele sposobów. Daje to wygodę i ochronę w każdej sytuacji.

Wykorzystując otoczenie, (drzewa, skały, zagłębienia terenu) oraz kijki trekingowe, wiosła, rower, czy po prostu kije, można stworzyć świetny namiot idealnie dostosowany do danego miejsca i pogody. W wielu sytuacjach BUSHMEN THERMO-Tarp 3×3 jest znacznie lepszy od tradycyjnego namiotu. Przy swojej niskiej wadze (0,75 kg), schronienie zbudowane z niego zapewnia znacznie więcej przestrzeni niż namiot. Mogą wygodnie pod nim spać nawet 3 osoby. W ekstremalnie złej pogodzie można z niego stworzyć, w kilka chwil, “szturmowy” namiot. Schronienie takie w pełni izoluje zarówno od podłoża, jak i z każdej innej strony.

Przewodność cieplna tarpa jest blisko 40-krotnie niższa niż piasku i prawie 20-krotnie niższa niż trawy. Zapewnia wtedy pełną ochronę przed wychłodzeniem, opadami i wiatrem pozostawiając wystarczająco dużo miejsca, by położyć się czy siedzieć oczekując poprawy pogody. W upalne dni rozbijając schronienie stroną termoizolacyjną na zewnątrz zapewniamy miły cień chroniący przed przegrzaniem organizmu.
Całość chowana jest do worka, wyposażonego w uchwyty i szlufki.

Informacje techniczne

  • Warunki pogodowe Każda pogoda
  • Liczba miejsc Od 2 do 4 osób
  • Szerokość (w cm) 300 cm
  • Długość (w cm) 300 cm
  • Stan produktu Nowy

Opinie

Wgrywanie

Opis produktu

Warunki pogodowe

Każda pogoda

Liczba miejsc

Od 2 do 4 osób

Szerokość (w cm)

300 cm

Długość (w cm)

300 cm

Stan produktu

Nowy

Skład

100% poliester ripstop

Porady dotyczące przechowywania

Przechowywać w worku transportowym suchy produkt

Ograniczenia

Nie używać bezpośrednio przy otwartym ogniu