CAMELBAK

Butelka Camelbak Eddy+ 1L

86,99 zł

Paypo logo Kup teraz, zapłać później
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię

Butelka Camelbak Eddy+ 1L

Smak: Unflavored

1 l Brak zapasu
Dostawa do domu

Dostawa

Sprzedawane i wysyłane przez Evertrek

Nasze usługi:

  • Zaufany partner Decathlon
  • Niedostępny w sklepach stacjonarnych
  • Zwrot tylko online
  • Program Ochrony Kupujących

Pomoc specjalisty

Kup razem z

Podobne produkty

Butelka na napoje Camelbak Eddy+ o pojemności 1L świetnie sprawdzi się na treningu, w podróży i na co dzień. Jest wygodna w użytkowaniu i wytrzymała.
Butelka na napoje Eddy+ o pojemności 1L to unowocześniona wersja znanych już butelek Eddy. Wykorzystuje ona silikonowy hermetyczny ustnik wraz z rurką, zaprojektowany, by uwalniać napój tylko podczas zassania, zapewniając przy tym szybki przepływ płynów. Takie rozwiązanie pozwala napić się bez potrzeby przechylania butelki, wystarczy użyć ustnika. Po skorzystaniu ustnik automatycznie zacieśnia się, przez co blokuje przepływ wody, chroniąc przed wylaniem zawartości. Butelkę można obsługiwać jedną ręką, a po złożeniu ustnika jest ona szczelna, a nasz napój nie wyleje się w przypadku przewrócenia się butelki. Posiada wygodny uchwyt na dwa palce, za pomocą którego można przenosić produkt. Butelka Eddy+ 1L została wykonana w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu, pozbawionego BPA/BPS/BPF, co sprawia, iż nie pochłania ona smaków czy zapachów. Wszystkie części można myć w zmywarce.
Cechy produktu:

  • 1000ml pojemności
  • Nowy ustnik, pozwalający na dokładne oczyszczenie, zapewniający o 25% lepszy przepływ płynów
  • Wygodny uchwyt na dwa palce
  • Materiały użyte: Tritan Renew - wykonany w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu
  • Pasujące nakrętki: Chute Mag, Carry Cap, Pak Cap

TRITAN RENEW specjalny, wytrzymały materiał wolny od BPA/BPS/BPF. Dzięki temu nie pochłania on smaków ani zapachów napojów. Ponadto jest bardzo wytrzymały oraz wykonany w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu.

  

 Camelbak to amerykańska firma znana głównie jako producent plecaków z systemem nawadniającym. Firma istnieje od 1989 roku. Jej siedziba mieści się w Petaluma w Kalifornii. Hasło firmy CamelBak to: "Hydrate or Die" - "Nawadniaj się lub Giń". Nazwa CamelBak pochodzi od powszechnego poglądu, że w wielbłądy w swoich garbach magazynują wodę (camel w języku angielskim to wielbłąd). W rzeczywistości garby zawierają tłuszcz. Sztandarowym produktem firmy są plecaki wyposażone w specjalistyczne bukłaki. Picie odbywa się przez specjalną rurkę zakończoną ustnikiem. Pozwala to na picie bez potrzeby zdejmowania plecaka, a także minimalizuje użycie w tej czynności rąk. Plecaki ze względu na swoje zalety zyskały popularność u żołnierzy i sportowców. Firma produkuje także m.in. bidony, kubki termiczne, butelki na napoje.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy