casno

Butelka termiczna Casno Broad Peak 500 ml

54,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Czarny

Rozmiar: 500 ml

Otrzymaj +50 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez Majestic Sport

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Potrzebna Ci butelka termiczna, która utrzyma idealną temperaturę napoju przez wiele godzin? Szukasz czegoś wyjątkowego, co wyróżnia się spośród wielu szablonowych produktów?

BUTELKA TERMICZNA CASNO BROAD PEAK 500 ML

❓ Potrzebujesz butelki termicznej, która utrzyma idealną temperaturę napoju przez wiele godzin? Szukasz czegoś wyjątkowego, co wyróżnia się spośród wielu szablonowych produktów? Butelka termiczna Casno spełni Twoje oczekiwania. Oferowany przez nas model charakteryzuje się jakością wykonania, estetyką oraz ergonomicznym kształtem.

❗️ Butelka Casno wykonana jest z dwóch rodzajów stali. Pierwsza z nich to typ 201 tworzący zewnętrzną powłokę, która chroni przed korozją oraz zwiększa wytrzymałość oferowanego produktu. Wewnętrzną warstwę butelki tworzy stal typu 304, która odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury napoju. Dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym butelka utrzymuje temperaturę powyżej 44 stopni przez nawet 6 godzin. Bez obaw możesz więc zabrać ją na dłuższy trening, wyprawę za miasto lub do pracy.

❗️ Zrób sobie lub bliskiej osobie praktyczny prezent. Wybierz butelkę termiczną Casno i ciesz się idealną temperaturą ulubionej kawy lub herbaty.

Funkcjonalność:

  • ergonomiczny kształt,
  • najwyższy poziom szczelności,
  • odporność na uszkodzenia

Specyfikacja:

  • pojemność: 500 ml,
  • materiał: stal nierdzewna,
  • utrzymanie ciepła: do 6 h,
  • wymiary:
  1. wysokość: 26 cm,
  2. średnica: 6,5 cm,
  3. średnica gwintu: 3 cm

Stan produktu

Nowy

Wgrywanie

Stan produktu

Nowy