dakine

Rękawice Narciarskie Unisex DAKINE Titan Glove Black GORE-TEX 2023

od 304,99 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Rękawice Narciarskie Unisex DAKINE Titan Glove Black GORE-TEX 2023

Kup razem z

Podobne produkty

Rękawice DAKINE Titan Glove Black GORE-TEX 2023 to rękawice narciarskie i snowboardowe. Bestseller marki Dakine! Możesz używać je na trzy sposoby: jako rękawice na snowboard lub narty, bez ocieplenia lub gdy chcesz tylko zabezpieczyć ręce przed wilgocią
i otarciami wtedy używasz samych rękawic wewnętrznych. Ciepłe i niezwykle komfortowe. Możesz mieć pewność, że Twoje dłonie nigdy w nich nie zmarzną.

Rękawice DAKINE Titan Glove Black GORE-TEX 2023 to najwyższa półka tego typu produktów, więc gwarantujemy, że Panie będą zadowolone z ciepłą i komfortu. Posiadają one membranę Gore-Tex i ocieplenie High loft synthetic. Od wewnątrz pokryte są gumą Rubbertec. Dodaliśmy do tego podszewkę z trykotu, a żeby podnieść możliwie wysoko poprzeczkę wyjmowaną wewnętrzną rękawiczkę przygotowaliśmy tak, że jest kompatybilna z telefonami dotykowymi. Ciepło oczywiście dostaje tu 5 w naszej skali od 1 do 5, więc to zdecydowanie najcieplejsze rękawiczki na jakie mogłeś trafić.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak męczą się Twoje palce każdego dnia. Nawet nie wiesz jak bardzo by się cieszyły, gdyby dostały prezent. Nawet nie wiesz, że marzą im się rękawice Dakine Titan Glove Black GORE-TEX.

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy