duotone

Paleta Duotone iBASE 2.0 + ITendon 70mm

589,00 zł 679,00 zł - 90,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 679,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Rozmiar: Brak rozmiaru

Otrzymaj +550 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SurfMIX

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Paleta Duotone iBASE 2.0 + ITendon 70mm

Kup razem z

Podobne produkty

Paleta Duotone iBASE 2.0 + ITendon 70mm to bardzo sztywny przegub! Najwyższa jakość!
Prawdziwy "Mercedes" wśród palet. Bardzo lubiana przez zawodników ze względu na możliwość wypięcia bez potrzeby wykręcania bazy.

W komplecie Baza(podstawa) + iTendon jak na pierwszym zdjęciu.
 
Dzięki uniwersalnej podstawie możemy szybko przerobić paletę na model z amortyzatorem Shox lub na klasyczny Joint(boge). Do Bazy jest możliwość dokupienia przegubu Shox lub Joint.
Topowy model firmy North Sails, teraz Duotone. Sprawdzona i niezawodna w każdych warunkach. Przegub typu tendon umożliwia aktywne prowadzenie deski. Kompatybilna z wszystkimi stopami na bolec. Najlepsza raceowa paleta z jaką mieliśmy do tej pory do czynienia. Polecamy szczególnie tym, którzy lubią szybką jazdę, duże zagle, szerokie deski, ściganie się, itp.
Cechy:

  • Jedna baza na każde warunki - paletę IBASE 2.0 użyjesz w ten sam sposób do każdego masztu niezaleznie od systemu z ktorego pochodzi i warunków w których przykjdzie Ci pływać
  • Po prostu wyjmij - przepinanie elementów zmęczonymi rekami to zmora surfera. W IBASE 2.0 przypinasz i odpinasz paletę za pomocą dźwigni
  • Jescze bezpieczniej - Z IBASE 2.0 możesz zablokować zapięcie dodatkowo za pomocą śrubki. A Jeżeli Twoja paleta utknie w desce dwie małe dziurki pomogą ci użyć śrubokrętu jako dźwigni.
  • Ekstremalnie wytrzymała - Aby zagwarantować montowanie IBASE 2.0 bez dodatkowych narzędzi, paletę wykonano z materiału POM, który jest bardziej wytrzymały od standardowo używanego plastiku typu Zydel.
  • Przegub ITendon wykonano z najnowszych tworzyw opracowanych przez firmę BASF, co zwiększyło jego wytrzymałość i trwałość o ponad 50% a DYNEEMA SAFETY SYSTEM zapewnia bezpieczne osadzenie przegubu w palecie