duotone

Żagiel DUOTONE SAILS E_Pace Red/Blue HD C28

2499,00 zł

249,90 zł x 10 rat

Oblicz ratę

Rozmiar: 5,8 m2

Otrzymaj +2450 pkt za zakup tego produktu 

Sprzedawane i wysłane przez SurfMIX

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Żagiel DUOTONE SAILS E_Pace Red/Blue HD C28

Kup razem z

Podobne produkty

 Żagiel windsurfingowy DUOTONE SAILS E_Pace HD 2022 to bardzo mocny silnik do deski Freeride lub Foil a czasami też używany do Slalomu na silny wiatr.
E_Pace HD to wzmocniona wersja klasycznej wersji na monofilmie,  nowy żagiel windsurfingowy E_Pace HD należy do tych sprzętów, które sprawiają, że windsurfing jest tak ciekawy i prosty w obsłudze. Banalny w taklowaniu, przyspiesza niczym kamberowa Race maszyna i dodatkowo jest bardzo mocny jak żagle Wave.
 
Banalny w taklowaniu, przyspiesza niczym silnik elektryczny i wchodzi w ślizg nawet przy słabszych wiatrach.

Zupełnie nowy E_Pace przynależy do sportowych żagli freeridowych, które sprawiają, że windsurfing jest tak fascynujący. Łatwy w montażu. Jest to czysty windsurfing, z dużą siłą ciągu, prędkością oraz specjalną łatwością manewrów o silnym napędzie.
Wszechstronność jest wielką siłą E_PACE: olbrzymi zakres zastosowania, uniwersalny w szerokim zakresie warunków wiatrowych. Dwa wyjątkowo szerokie punkty trymowania MIN i MAX oferują możliwość pokrycia niewiarygodnie szerokiego zakresu wiatru i nadania E_PACE zupełnie innej wydajności z górnej lub dolnej półki. Przy ustawieniu MIN przyspiesza bardzo silnie przy najmniejszym naporze wiatru i wydaje się niezwykle lekki - idealny również do foliowania. Jednak w wersji MAX oferuje nieskończoną prędkość i kontrolę.
Nowy No Cam E_PACE to idealny żagiel do freeride'u na wszystkie wody i warunki, łączący zalety prowadzenia i olinowania z wyraźnym, bezpośrednim odczuciem i harmonijnym, iskrzącym dostarczaniem mocy. Oferuje dużo zabawy, pewności siebie, kontroli i cudownie łatwego windsurfingu. Oferuje dużo zabawy, pewność siebie, kontrolę i cudownie łatwy windsurfing. Nie ma żagla No Cam, który obejmowałby większy zakres wiatru i zasięg użytkowania niż E_PACE. Po prostu niesamowite: gdy jest używane do foliowania, E_PACE ma specjalny oczko, aby móc ustawić żagiel jeszcze bardziej pionowo!

Cechy Żagiel DUOTONE SAILS E_Pace 2022:

  • Trwałe listwy w technologii iROCKET 2.0
  • VTS VISUAL TRIM SYSTEM 2.0 pozwala na szybkie i dokładne taklowanie
  • Wydrążony lik dolny nadaje stabilizacji profilowi
  • iBUMPER 2.0 - najbardziej zaawansowany i skuteczny protektor masztu
  • Podwójne szwy w narażonych na zniszczenie miejscach

Stan produktu

Nowy

Stan produktu

Nowy