duotone

Żagiel Windsurfingowy DUOTONE S_Pace 2021 6.0

1999,00 zł 3949,00 zł - 1950,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki 3949,00 zł

Paypo logo

Kup teraz, zapłać później

Kolor:

Niebieski / Czarny / Biały

Rozmiar:

Sprzedawane i wysłane przez

Niedostępny w sklepach stacjonarnych

Bezpieczne zakupy

z Programem Ochrony Kupujących

Zobacz, jak zwrócić ten produkt

Pomoc specjalisty

Żagiel Windsurfingowy DUOTONE S_Pace 2021 7.8

Kup razem z

Podobne produkty

Wysoce sportowy, wręc zawodowy żagiel slalomowy z niewiarygodnym naciągiem do przodu - S_PACE pragnie prędkości, a jednocześnie jest łatwy w obsłudze. Nosi wyścigowe geny WARP zapewniające nieograniczone dostarczanie mocy, ale jednocześnie prowadzenie jest niezwykle proste jak na tę klasę. Podstawą jest rewolucyjny PROJEKT 3 W 1, który Kai rozwijał przez okres 3 lat, co pozwala na niespotykany dotąd zakres wykończenia. Wraz z trzema zupełnie nowymi HYPER CAM 2.0, rezultat jest niezwykle szeroki: dostosowanie trymu S_PACE do warunków niskiego lub wysokiego poziomu zasadniczo zmienia żagiel, co umożliwia osiągnięcie maksymalnych osiągów w każdych warunkach wietrznych!

Nowy S_PACE z projektem 3 IN 1 DESIGN to idealna symbioza najbardziej udanych żagli wyścigowych do slalomu i freeride'u: czy to V-Max, maksymalne przyspieszenie, czy też używany jako sportowy silnik foliowy, S_PACE jest najbardziej wszechstronnym żaglem krzywkowym na rynku. Dzięki temu projektantowi żagli Kai Hopf łączy najlepsze osiągi WARP z bardzo zrównoważonym zachowaniem podczas żeglowania i znacznie szerszym zakresem użytkowania. Osiąga się to poprzez znacznie zredukowaną i prawie prostą krzywiznę liku przedniego w górnej części. To powoduje, że zmiany napięcia liku przedniego mają bardzo duży wpływ na lik tylny.

Niskie naprężenie w dół prowadzi do bardzo ciasnego liku tylnego, wysokie napięcie prowadzi do bardzo wyraźnego luźnego liku. Dwa skrajnie oddalone od siebie punkty trymowania MIN i MAX są dowodem na to, że 3 IN 1 DESIGN obejmuje niewiarygodnie szeroki zakres wiatru. Na górze S_PACE ma zupełnie inne osiągi i charakter żagla high-end i low-end, w zależności od wykończenia. Na ustawieniu MIN z ciasną pijawką kolacja skutecznie pompuje, przyspiesza bardzo wydajnie i jest niesamowicie lekka - idealna również do foliowania. Jednak w wersji MAX Trim S_PACE jest bardzo podobny do WARP, stale przyspieszając bez ograniczeń. Trzy nowe, regulowane na długość HYPER CAMS 2.0 zapewniają wyjątkową stabilność przeciągu i profilu, a jednocześnie płynną rotację.

Szczególnie zauważalny jest mocno zwężający się lik przedni w modelu AERO SLEEVE DESIGN 2.0. Jego szerokość w aerodynamicznie ważnym obszarze bomu umożliwia optymalne przejście od „grubej” krawędzi natarcia masztu do „cienkiego” korpusu żagla. Jednak w górnej części żagla rękaw liku przedniego pozostał stosunkowo wąski, aby umożliwić szybkie starty w wodzie. Jest to wspierane przez LUFF LIFT DESIGN z WARP 20.20, który zapewnia dodatkowe podnoszenie. Po prostu niesamowite: S_PACE jest używany do foliowania, posiada specjalne oczko szotowe, dzięki czemu można ustawić żagiel jeszcze bardziej pionowo!

Cechy Żagiel DUOTONE S_Pace 2021:

  • iBUMPER 2.0 - to najbardziej zaawansowany i wydajny protektor masztu
  • VTS VISUAL TRIM SYSTEM 2.0 pozwala na szybkie i precyzyjne taklowanie
  • Trwałe listwy w technologii iROCKET 2.1
  • Podwójne szwy w narażonych na przetarcie miejscach
  • Wydrążony lik dolny stabilizujący profil
  • 3 kambery w najnowszej technologii HYPER CAM 2.0